کد خبر: 532968 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد؛

پروژه‌ «بیمارستان پارس رشت» با طراحیِ شاهین حیدری و لیدا الماسیان در مسابقه‌ «جامعه‌ی معماران آمریکا» برنده اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پروژه‌ «بیمارستان پارس رشت» با طراحیِ شاهین حیدری و لیدا الماسیان در مسابقه‌ «جامعه‌ معماران آمریکا»، برنده اعلام شد.

حیدری در گفتگو با ایلنا گفت: جدیداً ایمیلی ازسوی جامعه‌ معماران آمریکا دریافت کردم مبنی بر اینکه پروژه‌ «بیمارستان پارس رشت» یکی از برندگانِ این فستیوال اعلام شده بود. این مسابقه را هر ساله جامعه معماران آمریکا برگزار می‌کند. مراسم امسال، در 28 مهرماه سال جاری در نیویورک اتفاق خواهد افتاد. در این مسابقه، معماران ثبت شده‌ آمریکا حضور دارند که کارهاشان را در هر جای دنیا که کار کرده باشند آنهم در هر گروهی شامل بناهای درمانی، مسکونی، اداری و ... به این مسابقه ارسال می‌کنند.

پیش از این نیز، از این پروژه‌ درمانی در مسابقه‌ معمار سال 95 تقدیر شده بود. هم‌چنین، هم‌اکنون نیز بیمارستان پارس رشت، جزو فینالیست‌های فستیوال جهانی معماری است.

بیمارستان پارس رشت

بیمارستان پارس رشت

معماران ایرانی جزو فینالیست‌های جایزه فستیوال جهانی معماری سال ۲۰۱۷

حضور دو پروژه‌ی مسکونی و درمانی ایران در فینال فستیوال جهانی معماری ۲۰۱۷/ نشان طلایی جامعه معماری آمریکا برای معماران ایرانی

شاهین حیدری لیدا الماسیان بیمارستان پارس رشت پروژه «بیمارستان پارس رشت»، جایزه «معماران آمریکا» را بُرد جامعه معماران آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر