کد خبر: 537705 A

نمایشگاه آثار نقاشی و نقاشی‎خط علیرضا و شاهین اسکندری، جمعه 31 شهریور ماه، در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران افتتاح می‎شود.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه آثار نقاشی و نقاشی‎خط علیرضا و شاهین اسکندری، جمعه 31 شهریور ماه، در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران افتتاح می‎شود.

علیرضا اسکندری از شاگردان فرشچیان، رحیم ناژفر، مجید مهرگان و تنکابنی بوده که تاکنون آثارش در چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی در داخل و خارج از کشور به نمایش درآمده است. شاهین اسکندری، فرزند وی نیز پس از 16 سال فعالیت حرفه‎ای، برای نخستین بار آثار خود را به نمایش می‎گذارد. در نمایشگاه اخیر، علیرضا اسکندری به همراه  شاهین اسکندری،  ٦٠ اثر از آثار خود را که در ٣ سال اخیر به اجرا در آمده است در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهند داد.

 شباهت‎ها و تفاوت‎هاى آثار این دو نسل و تکنیک‎هاى متفاوت و خلاقانه آنها براى نمایش و ارائه آثار نوین، از ویژگی‌هاى نمایشگاه این پدر و فرزند است.

نمایشگاه آثار نقاشی و نقاشی‎خط علیرضا اسکندری و شاهین اسکندری از 31 شهریور تا 6 مهرماه در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران بر پا است. علاقمندان می‎توانند جهت دیدار از آثار این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت 10 الی 20 و در روزهای تعطیل ازساعت 14 الی 20 به گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

نمایشگاه نقاشی و نقاشیخط در نیاوران نمایشگاه دو پدر و پسر در نیاوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر