کد خبر: 548262 A

مسعود زنده روح کرمانی، سیف الله صمدیان و علی قلمسیاه بخش عکس «پنجمین جایزه هنر و ادبیات محتشم» راداوری می‌کنند.

به گزارش ایلنا، مسعود زنده‌روح کرمانی؛ دبیر بخش عکس «جایزه هنر و ادبیات محتشم» در کنار سیف الله صمدیان و ابراهیم صافی آثار بخش عکس را داوری خواهند کرد.

زنده روح کرمانی گفت: جایزه هنر و ادبیات محتشم در چهار دوره گذشته به تمام تعهدات خود عمل کرده و به همین دلیل مورد وثوق هنرمندان قرار گرفته است.

دبیر بخش عکس جایزه هنر و ادبیات محتشم تاکید کرد: بعد از داوری، تعدادی از آثار به نمایشگاه این جشنواره راه می‌یابند و سه اثر برگزیده و 7 اثر قابل تقدیر در مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد.

زنده روح کرمانی با بیان راهکار مناسب تر برای افزایش تعداد آثار در جشنواره ها توضیح داد: می توان زمان اعلام فراخوان جشنواره ها را بیشتر کرد تا هنرمندان بتوانند در مدت زمان بیشتری به خلق ایده و اثر بپردازند تا در نهایت نتایج بهتری را در تمام جشنواره ها شاهد باشیم.

پنجمین جایزه هنر و ادبیات محتشم آبان ماه سالجاری به همت اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی برگزار می‌شود.

همچنین شرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا 14 آبان ماه به آدرس honariershad@gmail.com ارسال کنند و  در صورت نیاز با شماره 88897415 تماس بگیرند.

جایزه هنر و ادبیات محتشم سیف الله صمدیان مسعود زنده روح کرمانی ابراهیم صافی داوران پنجمین جایزه هنر و ادبیات محتشم مشخص شدند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر