کد خبر: 565358 A

توضیحات سرپرست ارکستر بادی تهران درباره جزئیات کنسرت ۲۷ و ۲۸ آذر؛

سرپرست ارکستر بادی تهران درباره جزئیات کنسرت ۲۷ و ۲۸ آذر در تالار وحدت توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش ایلنا، سینا ذکایی درباره این کنسرت که قرار است در دهمین سالگرد آغاز به کار این گروه و تحت عنوان «فوتِ ده سالگی» برگزار شود، گفت: این کنسرت مروری بر بهترین و پرمخاطب‌ترین قطعات اجرا شده در طول ١٠ سال گذشته ارکستر بادی تهران است و قطعات جدیدتر با سولیست‌هایی که برای اولین بار با ارکستر خواهند نواخت، اجرا می‌شود.

ذکایی افزود: همچنین برای اولین بار قطعات ایرانی که تنظیم جز و لاتین شده‌اند اجرا خواهند شد.

رهبری ارکستر این کنسرت را جاوید مجلسی برعهده خواهد داشت و ارکستر بادی تهران ده سال پس از آغاز شکل‌گیری‌اش با گلچینی از بهترین برنامه‌ها و پرفورمنس‌های برگزار شده از سوی این گروه برنامه‌ریزی اجرایی جذاب و قوی را در تهران پیش‌بینی کرده است.

ارکستر بادی تهران از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را شروع و کنسرت‌های متعددی را در سراسر کشور برگزار کرده است.

این ارکستر متشکل از بالغ بر ۲۵ نوازنده است. از نکات قابل توجه این ارکستر وجود تمامی سازهای بادی در کنار یکدیگر است که نظیر این حرکت در گروهای موسیقی ایران وجود نداشته است.

ارکستر بادی تهران در سال ۱۳۸۷ با همکاری سینا ذکایی (سرپرست ارکستر) و افشار حشمتیان (مدیر سابق ارکستر) موفق به کسب مقام اول جشنواره موسیقی فجر نیز شد. همچنین در سال ۹۳ کنسرت ویژه ارکستر بادی تهران با حضور و خوانندگی «عالم قاسم‌اف» سر و صداهای بسیاری را در فضای رسانه‌ای کشور در پی داشت و این کنسرت با استقبال مخاطبان موسیقی رو به رو شد.

بلیت‌فروشی کنسرت «فوتِ ده سالگی» آغاز شده است و علاقمندان می‌توانند از سایت «ایران کنسرت» نسبت به تهیه بلیت این برنامه اقدام نمایند.

سینا ذکایی ارکستر بادی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر