کد خبر: 576819 A

برنامه پایش با موضوع راهکارهای مهار مصرف بنزین و بررسی وضعیت اقتصادی کشور؛ امشب دهم دی روی آنتن شبکه یک می‌رود.

به گزارش ایلنا، مستندات لایحه بودجه ۹۷ نشان می‌دهد دولت افزایش قطعی قیمت حامل‌های انرژی را کلید زده و درآمد ۱۷ هزار میلیارد تومانی را از این محل پیش‌بینی کرده است و احتمال اجرای آن در پایان سال جاری وجود دارد. از این رو در روزهای اخیر بحث افزایش حامل‌های انر‍ژی از موضوعات داغ اقتصادی کشور بوده است. برنامه پایش امشب در تحلیل ویژه خود تبصره ۱۳ و راهکارهای مهار مصرف بنزین را بررسی می‌کند.

در سوال نظرسنجی برنامه هم از بینندگان پرسیده شده است: به نظر شما برای مهار مصرف بنزین کدام راه بهتر است؟ ۱- افزایش قیمت ۲- سهمیه بندی. علاقمندان به شرکت در نظرسنجی می‌توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه ۳۰۰۰۰۱۱۱ ارسال کنند.

همچنین در این برنامه وضعیت انتصابات در شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) و عمل نکردن به دستورات نه گانه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارائه مستنداتی بیان و مرتضی لطفی مدیرعامل شستا در گفتگوی تلفنی به سوالاتی در این باره پاسخ خواهد داد.

در ادامه برنامه هم سه جوان موفق با حضور در استودیو تجربیات موفق خود را با جوانان جویای کار در میان می‌گذارند. در بخش آخر برنامه نیز ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار، مشکلات مطرح شده از سوی مردم را پیگیری و راه حلی برای آن‌ها پیدا می‌کند.

برنامه پایش به تهیه‌کنندگی علی ملکی، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که یکشنبه‌ها بعد از سریال شبانگاهی با اجرای کیاداوود اسفندیاری از این شبکه پخش می‌شود.

شستا شبکه یک سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر