کد خبر: 576958 A

مراسم رونمایی از پوستر برگزیده نهمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مراسم رونمایی از پوستر برگزیده نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان برای نخستین بار در تاریخ برگزاری خود، در سال جاری مسابقه طراحی پوستر خود را طی فراخوانی همگانی برگزار کرد که در نتیجه آن 90 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید. در ادامه و با داوری خانم پریسا خضابی و آقایان مسعود نجابتی، کیانوش غریب پور، پژمان رحیمی زاده در مرحله اول داوری 15 اثر به دور نهایی راه یافت که در نمایشگاهی در باغ کتاب به نمایش در آمد و پس از آن نیز دو اثر از این مجموعه به عنوان برگزیده اول و دوم معرفی شد

در مراسم رونمایی، از پوستر طراحی شده توسط خانم آذر تیموری که به عنوان نفر اول و آقای رجبعلی خدایی نیز به عنوان نفر دوم رونمایی خواهد شد.

این مراسم روز سه‌شنبه 12 دی ماه از ساعت 14:30 در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد و برگزیدگان و داوران درباره آثار خود توضیحاتی را ارائه خواهند کرد.

نهمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان که توسط انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان به طور دوسالانه برگزار می گردد در دی ماه سال جاری با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین شرکت پنتر برگزار می‌شود.

نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر