کد خبر: 577426 A

شهردار منطقه 11 گفت: امسال برای اولین بار مقرر شده است محتواهای جشنواره تئاتر فجر که جنبه اطلاع‌رسانی دارد؛ در مترو و زیرگذر ولیعصر(عج) اجرا شود.

به گزارش ایلنا، نشست هماهنگی شهرداری منطقه 11 با مدیریت مجموعه تئاتر شهر  برای برگزاری سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر  با حضور نصرالله آبادیان شهردار منطقه 11 و مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی  وزارت ارشاد برگزار شد.

در این نشست نصرالله آبادیان ضمن برشمردن ظرفیت‌های منطقه 11 برای ارائه خدمات به مخاطبین سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر گفت: با توجه به حضور مخاطبان از اقصی نقاط کشور می‌کوشیم تا در فضای فرهنگی زیرگذر متروی تهران به خدمات‌دهی به مخاطبان بپردازیم.

آبادیان افزود: امسال برای اولین بار مقرر شده است محتواهای جشنواره تئاتر فجر که جنبه اطلاع‌رسانی دارد در مترو و زیرگذر ولیعصر(عج) اجرا شود.

شهردار منطقه 11 همچنین افزود: امسال همچنین در نظر داریم تا بخشی از ظرفیت مجموعه فرهنگی مسجد ولیعصر شامل پارکینگ‌ها را در اختیار جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در ایام برگزاری جشنواره قرار دهیم.

همچنین مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد در این نشست ضمن تقدیر از حمایت‌های مادی و معنوی شهرداری تهران از همکاری مشترک مدیریت تئاتر شهر و شهرداری منطقه 11 در ایجاد گذر فرهنگی تئاتر شهر تا تالار وحدت در خیابان شهریار خبر داد.

مدیرکل هنرهای نمایشی همچنین افزود: با توجه به تدابیری که مد نظر است در نظر داریم که سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر