کد خبر: 577429 A

اولین جلسه شورای مدیران شبکه چهار سیما با ریاست مسعود معینی پور، با حضور مدیران واحدها و گروه‌های برنامه‌ساز شبکه چهار (تولید، تامین، پخش، طرح و برنامه، اداری و مالی، اطلاعات برنامه ریزی، آرشیو، روابط عمومی و مشاوران) برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه اعضای شورای مدیران با تبریک انتصاب معینی پور و آرزوی توفیق برای وی، از پیشبرد اهداف متعالی و رسالت‌های شبکه چهار سیما در طول مدیریت ایشان در حوزه‌های علم، فرهنگ و هنر ابراز امیدواری کردند.

معینی پور در این جلسه ضمن معرفی شعار جدید شبکه با عنوان "دانایی و خردورزی" شاکله محتوایی و مخاطب هدف و نحوه تعامل با آن را تشریح کرد.

معینی پور در نظر گرفتن اصل تفکر، فاخر بودن و هویت معنایی را از جمله رسالت‌های شبکه در برنامه‌سازی ذکر کرد و افزود: حرکت حول محور مرکزی تفکر،اندیشه ناب، تعقل و افزایش مطالبه نخبگانی از جمله اصولی است که در برنامه سازی برای شبکه چهار سیما باید رعایت شود.

وی همچنین ایجاد نظام فکری منسجم در هر گروه برنامه ساز مطابق و بر اساس نسخه راهکارهای کلی و کاربردی و مرکزی شبکه را از جمله وظایف اصلی این شبکه ذکر کرد و تمامی مدیران گروه‌ها و واحدهای برنامه ساز شبکه را ملزم به ارائه برنامه جامع و مدون با چشم انداز یکساله برای سال جدید کرد.

معینی پور همچنین اطلاع رسانی، معرفی، تبلیغ و تهییج و به مقصد رساندن مخاطب به اهداف شبکه را از جمله وظایف اصلی روابط عمومی بر شمرد و از تمامی گروه‌های برنامه‌ساز خواست تا در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

در پایان این جلسه مدیر شبکه چهار سیما از گروه‌های برنامه ساز خواست تا با رویکردهای اعلان شده در این جلسه طرح برنامه‌های پیش بینی شده خود را برای دهه فجر و عید نوروز بازنگری و معرفی کنند. همچنین مقرر شد جلسات داخلی با مدیران و اعضای گروه‌های برنامه ساز با اولویت برنامه‌های تولیدی و شاخص جهت بیان شرح تفصیلی فعالیت‌ها با ریاست مدیر شبکه برگزار شود.

شبکه چهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر