کد خبر: 577489 A

مراسم تجلیل از هنرمندان پیشکسوت متولد دی ماه با حضور اعضای هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت، علی اصغر کار اندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد و جمعی از هنرمندان پیشکسوت متولد این ماه در مجتمع باغ زیبا برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این برنامه علی اصغر کاراندیش ضمن تبریک سال نوی میلادی از اینکه در این جمع حضور پیدا کرده است، ابراز خوشحالی کرد.

وی در بیاناتش ضمن تجلیل از مقام و جایگاه هنرمند پیشکسوت در جامعه به دوبرابر شدن بودجه وزارت ارشاد در دوره فعالیتش به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع ارشاد اشاره کرد و اظهار داشت که با وجود این اتفاق خوب هنوز هم به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم.

کاراندیش در ادامه به ساختمان جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت که به نام وزارت ارشاد خریداری شده است اشاره کرد و گفت: چهارشنبه گذشته در جلسه کمیسیون دولت موافقت شد که ساختمان خریداری شده برای موسسه هنرمندان پیشکسوت تا سی سال در اختیار آنها باشد و در این مدت دغدغه جا و مکان برای این عزیزان نداشته باشیم.

پس از سخنان معاون وزیر ارشاد سیدعباس عظیمی مدیرعامل موسسه طی سخنانی خاطره‌ای از اولین مراسم تجلیل با حضور تنها 4 هنرمند تقدیر کرد و گفت: این جشن‌های تولد بهانه‌ای است برای دور هم جمع شدن هنرمندان که امیدوارم سالیان سال بهانه‌ای برای دیدار باشد.

اهدای لوح یادبود و هدیه موسسه هنرمندان پیشکسوت به هنرمندان حاضر در مراسم و عکس دسته جمعی هنرمندان با معاون وزیر ارشاد پایان بخش این مراسم بود.

همچنین هنرمندانی همچون مهوش صبرکن بخاطر همسرش محمود پاک‌نیت، مهدی آذرسینا پیشکسوت متولد آبان که موفق به حضور در مراسم ویژه متولدین پاییز نشده بود و لئون یسرائیل کوهن هنرمند مسیحی ویژه سال جدید میلادی به این برنامه دعوت شده بودند و دکتر ریاحی پیشکسوت موسیقی و زارع از اعضای هیات مدیره نیز در این مراسم حضور داشتند.

از هنرمندان حاضر در این مراسم می‌توان به اسامی زیر اشاره کرد:

مهدی آذرسینا، اوفلیا پرتو (موسیقی)، سیدحسن ارژنگ‌نژاد (مجسمه‌ساز)، رضا ناجی (بازیگر)، هما جدیکار (هنرمند تئاتر عروسکی)، علی اکبرپور (موسیقی)، محمود پاک نیت (بازیگر)، مریم معترف (بازیگر و کارگردان)، ضیاءالدین خطیر (عکاسی)، ایرج یکه زارع (کاریکاتوریست)، قاسم عابدینی(موسیقی)، محمداسماعیل فضل فرهادی (نقاش)، داوود فرشباف (خوشنویس)، صفر سامی(خاتم کار) و سیدرضا عالمی (موسیقی)

photo_۲۰۱۸-۰۱-۰۱_۱۸-۵۷-۰۴

photo_۲۰۱۸-۰۱-۰۱_۱۸-۵۷-۰۴ (2)

علی اصغر کاراندیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر