کد خبر: 104559 A

خود را برای رفتن تا فینال آماده کرده‌ایم؛

خود را برای رفتن تا فینال آماده کرده‌ایم و اگر از این مسابقات حذف شویم، خود را برای حضور قدرتمند در لیگ آماده می‌کنیم

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال گفت: باخت در هر شرایطی خوب نیست اما برای حضور در آسیا تمرکز و انگیزه بالایی داریم.

منصور پورحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: باخت در هر شرایطی خوب نیست و تیم ما پس از شکست مقابل ذوب آهن به تایلند رفت اما الان شرایط تیم ما طوری است که برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا انگیزه و تمرکز بالایی داریم چون برای حضور در این مسابقات از قبل برنامه ریزی شده بود و حضورمان در آسیا ارتباطی که مشکلات موجود ندارد و همه بچه‌ها روی این بازی تمرکز کرده‌اند. مقابل ذوب‌آهن هم بد بودیم و هم بد آوردیم و باختیم اما آن بازی تمام شد و بچه‌ها همه جوره برای آسیا آماده‌اند چون اولویت کار ما در این فصل حضور قدرتمند در آسیا است.

وی در مورد حریف تایلندی استقلال گفت: بوریرام تیم خیلی خوبی است و قبل از بازی رفت در تهران هم گفتیم که با حریف خوبی باید بازی کنیم اما عده‌ای می‌گفتند تایلند فوتبال ندارد. بوریرام چند بازیکن اسپانیایی دارد و الان هم سرمربی این تیم عوض شده و یک مربی اسپانیایی آورده‌اند اما چیزی که برای ما مهم است، شرایط خودمان است. اگر بچه‌های مصدوم ما برسند، شرایط ما بهتر می‌شود. بوریرام در حال حاضر یک گل از ما عقب است و مجبور است بازتر بازی کند و این اتفاق خوبی برای ما است به شرطی که بچه‌ها بتوانند استفاده کنند. من یک مقدار امیدوارم اما همه چیز بستگی به عملکرد و شرایط بچه‌های ما دارد.

پورحیدری در پایان گفت: دوست نداریم به حذف از آسیا فکر کنیم چون استقلال می‌تواند خودش را به قهرمانی این مسابقات برساند. اگر هم مقابل تیم تایلندی ببازیم، خوب نیست اما خود را برای رفتن تا فینال آماده کرده‌ایم و اگر از این مسابقات حذف شویم، خود را برای حضور قدرتمند در لیگ آماده می‌کنیم و این طور نیست که دنیا به آخر برسد و فاجعه برای استقلال رقم نمی خورد و فوتبال ادامه دارد هر چند که برای هواداران سخت است اما کار ادامه دارد. آم

استقلال بازی تایلند ذوب آهن فوتبال لیگ قهرمانان آسیا مشکلات آسیا حذف آماده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر