کد خبر: 104575 A

به ریکاوری روحی و روانی نیاز داریم؛

ما در همان اصفهان به بچه‌ها گفتیم شکست را فراموش کرده و فکر بازی با بوریرام باشند. الان هم به یک ریکاوری روحی و روانی نیاز داریم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که

به گزارش ایلنا، میرشاد ماجدی در خصوص شرایط تیم در آستانه بازی با بوریرام صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید:

*شرایط استقلال چه طور است؟
خوشبختانه ما شرایط خوبی داریم. سفر طولانی را سپری کردیم و از اینرو بچه‌ها استراحت لازم را خواهند کرد. زودتر به تایلند آمده‌ایم تا با شرایط آب و هوایی این کشور بیشتر آشنا شویم. می‌دانیم بازی سختی را پیش‌رو داریم و از این جهت باید خیلی تلاش کنیم.

*بعد از شکستی که استقلال مقابل ذوب‌آهن داشت، وضعیت روحی بچه‌های تیم چه طور است؟
ما در همان اصفهان به بچه‌ها گفتیم شکست را فراموش کرده و فکر بازی با بوریرام باشند. الان هم به یک ریکاوری روحی و روانی نیاز داریم. کادرفنی ما باتجربه است و حتما بچه‌ها را از نظر روحی و روانی آماده این بازی بزرگ می‌کنند و ما امیدواریم اتفاق خاصی صورت نگیرد تا با اقتدار بتوانیم به دور بعد صعود کنیم.

*بوریرام در بازی رفت نشان داد می‌تواند حریف سختی برای استقلال باشد؟
بله ما واقعا با تیم خیلی قدرتمندی باید بازی کنیم. بوریرام تعداد باخت‌هایش خیلی کم است. آنها در بازی‌های آسیایی یکی برابر ما شکست خوردند و یکی هم در دور مقدماتی برابر نماینده چین. اوضاع این تیم خیلی خوب است و حتی در لیگ کشورشان هنوز باخت را امسال تجربه نکرده‌اند. دفاع خیلی خوبی دارند و مطمئنا کار ما برابر آنها آسان نیست. اما باید قبول کنیم ما هم تیم استقلال هستیم و دو ستاره روی پیراهن تیم ما جا دارد.

*مصدومان استقلال به این بازی رسیدند؟
بله، خوشبختانه شرایط بچه‌ها خوب است و ما جز سیاوش اکبرپور که به دلیل آسیب‌دیدگی نتوانستیم او را به تایلند بیاوریم همه بچه‌ها را دراختیار داریم تا با توان و قدرت بیشتر به مصاف حریفان‌ برویم.

*در صورت صعود به مرحله بعد دوست دارید به نماینده کره بخورید یا الاهلی عربستان؟
برای ما فرقی ندارد که به مصاف کدام تیم برویم چراکه تیمی که برای قهرمانی آسیا قدم برداشته باید آماده بازی با هر تیمی باشد. روزی هم که در مرحله مقدماتی این بازی‌ها گروه ما به عنوان گروه مرگ معرفی شد، من گفتم این‌طور نیست، گروه ما گروه زندگی است و با همین نظر و ایمان ما توانستیم از گروه خود بالا بیاییم چرا که خود را آماده پیروزی مقابل حریفان سخت کرده بودیم. الان هم کاری به اینکه مقابل چه تیمی بازی کنیم، نداریم. این خود ما هستیم که باید با قدرت کار کنیم تا پله‌پله بالا برویم و بتوانیم به هدف‌مان برسیم.

استقلال اصفهان بازی تایلند چین ذوب آهن روحی و روانی شرایط آب و هوایی عربستان فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر