کد خبر: 106004 A

شرایط سختی را پشت سر گذاشتم؛

ما می توانستیم زمان زیادی را که برای آماده شدن از دست دادیم بر روی رفع مسائل فنی و روانی بازیکنان صرف کنیم تا با آمادگی کامل به لیگ می رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم گفت: شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم تا به وضعیت امروز برسیم.

به گزارش ایلنا، عباس چمنیان پس از اعلام رأی در خصوص مالکیت باشگاه ابومسلم گفت: این موضوع خیلی زودتر از این می توانست پایان یابد و ما می توانستیم زمان زیادی را که برای آماده شدن از دست دادیم بر روی رفع مسائل فنی و روانی بازیکنان صرف کنیم تا با آمادگی کامل به لیگ می رسیدیم.

وی افزود: تیم ابومسلم از زمان شروع تمرینات آماده سازی خود در دو مقطع دچار مشکل شد، پس از اردوی بیرجند که برخی از بازیکنان به دلیل مشکلات مالی به باشگاه پدیده پیوستند و در مقطع دوم پس از اردوی اردبیل که چند بازیکن به تیم دیگری که با عنوان ابومسلم تشکیل شده بود رفتند.

چمنیان ادامه داد: ما برای رسیدن به وضعیت امروز شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم، همه هواداران و رسانه های گروهی استان باید به این مطلب توجه داشته باشند که ما برای آماده سازی تیم با چه مشکلاتی مواجه بودیم و پایمردی بازیکنان، کادر فنی و پیشکسوتان حاضر در تیم ابومسلم باعثشد بتوانیم از زیر این همه فشار خارج شویم.

وی با تأکید بر اینکه مهمترین موضوع در این مسئله سپردن سکان هدایت ابومسلم به یک تیم مدیریت بومی بود، افزود: در حال حاضر بخشی از مطالبات بازیکنان بخصوص یاران شهرستانی تیم پرداخت شده و ان شاءالله مسائل مالی تا چند روز آینده سر و سامان خواهد گرفت.

چمنیان در ادامه در خصوص احتمال استفاده از بازیکنان تیم دیگری که با عنوان ابومسلم شکل گرفته بود هم گفت: مدتی قبل جلسه ای را به پیشنهاد خداداد عزیزی برگزار کردیم و در آنجا به عنوان سرمربی تیم اعلام کردم برای کمتر ضربه دیدن ابومسلم از این جنجال های مدیریتی بازیکنانی که مورد تأیید ما هستند در تمرینات تیم اداره کل حضور پیدا کنند تا وضعیت روشن شود و اگر فدراسیون رأی به نفع وفایی صادر کرد من تیم را به آنها تحویل دهم. خداداد با این موضوع مشکلی نداشت ولی به نظر می رسید تیم مدیریتی با آن موافق نبودند. در همان جلسه هم به آقایان گفتم پیش بینی من این است که رأی به نفع اداره کل صادر شود و بهتر است برای کمتر ضرر دیدن ابومسلم فکری بکنیم ولی به این موضوع توجهی نشد.

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم گفت: در هر صورت ما از حدود ۲ ماه پیش تیم جدیدی را شکل دادیم و الان حدود ۵ جای خالی داریم که دو مورد آن را برای نیم فصل کنار می گذاریم و ۳ بازیکن جذب خواهیم کرد، شرایط بازیکنان تیم زیر نظر حنطه و خداداد را بررسی می کنیم. اگر به این نتیجه برسیم که بازیکنانی برای تیم ما مفید خواهند بود برای جذب آنها اقدام خواهیم کرد.

پیشکسوتان خداداد عزیزی رسانه فوتبال مشکلات مالی نیم فصل بازیکنان اردبیل ابومسلم چمنیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر