کد خبر: 107875 A

از عملکرد تراکتورسازی راضی نیستم

باید نفت تهران را ببریم تا هم وضعیت تیم در جدول بهتر شود و هم دومین برد خانگی را به دست آوریم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: باید نفت تهران را در تبریز ببریم تا شکست هفته قبل را جبران کنیم.

محمد نصرتی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: بازی سختی مقابل نفت تهران در تبریز داریم اما چون بازی قبلی را باخته ایم و ۳ امتیاز ارزشمند را از دست داده ایم، باید نفت تهران را ببریم تا هم وضعیت تیم در جدول بهتر شود و هم دومین برد خانگی را به دست آوریم.

وی در مورد نفت تهران گفت: نفت تهران تیم خیلی خوب است و مربی بسیار خوبی دارد و بازیکنان با انگیزه ای هم دارند. جایگاه نفت تهران در جدول نشان می دهد چه تیم خوبی هستند. آنها هم در تبریز دنبال نتیجه هستند و نمی توانیم بگوییم از الآن برنده یا بازنده ایم اما می توانم بگویم برای آنها بازی بسیار سختی است و انگیزه ما کار آنها را خیلی سخت خواهد کرد.

وی در مورد مصدومیت علی کریمی و تأثیر آن روی تراکتورسازی گفت: علی یکی از بازیکنان تیم است و بازیکن موثری هم برای تیم ما بوده و عدم حضورش در تیم احساس می شود اما بازیکنان دیگری هستند که بتوانیم نتیجه بگیریم. تلاش می کنیم در بازی با نفت تهران نتیجه بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

نصرتی در پایان گفت: تا الآن از عملکرد تیم راضی نبوده ام و می توانستیم بهتر از این باشیم اما با توجه به شرایط جدول به قهرمانی تیم مان در این فصل امیدوارم چون می توانیم فاصله با صدر جدول را جبران کنیم و قهرمان شویم.

بازی تراکتورسازی تبریز جدول علی کریمی فوتبال نفت تهران تراکتورسازی تبریز سختی نصرتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر