کد خبر: 107879 A

افتخار می کنم شاگرد دایی هستم؛

علی آقا بیرون از زمین با همه ما رفیق است، اما داخل زمین با کسی شوخی ندارد و هر کسی باید کار خودش را انجام دهد به همین دلیل کار کردن با دایی جذاب است

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بازی خانگی با فجر سپاسی محکوم به برد بودیم.

امید عالیشاه در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: با توجه به شکستی که مقابل سپاهان داشتیم، هفته گذشته به شدت تحت فشار بودیم و به همین دلیل در بازی خانگی مقابل فجر سپاسی محکوم به برد بودیم تا هم وضعیت خود را در جدول بهتر کنیم و هم دل هواداران را شاد کنیم که خوشبختانه موفق شدیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم.

وی در مورد فجر سپاسی گفت: به نظر من فجر سپاسی تیم چغر و خوبی بود اما ما در آزادی بازی می کردیم. در فوتبال هزاران اتفاق می افتد اما ما از فرصت بهتر استفاده کردیم و نتیجه بازی را به سود خود رقم زدیم.

عالیشاه در پایان گفت: افتخار می کنم شاگرد علی دایی هستم. کارنامه وی کاملا مشخص است و فعل خواستن دایی را تحسین می کنم. علی آقا بیرون از زمین با همه ما رفیق است، اما داخل زمین با کسی شوخی ندارد و هر کسی باید کار خودش را انجام دهد به همین دلیل کار کردن با دایی جذاب است امسال تیم خوبی داریم و با حمایت هواداران نتیجه می گیریم تا ناکامی های چند سال گذشته پرسپولیس را جبران کنیم.

بازی پرسپولیس جدول زمین علی دایی فوتبال فوتبال پرسپولیس فجر دایی سپاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر