کد خبر: 109223 A

دلم به فینالیست شدن‌مان روشن است؛

شرایط ما در آستانه بازی برگشت با اف سی سئول خوب است و بچه‌ها به نحوه بازی کردنمان برای رسیدن به فینال آسیا اشراف کامل دارند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال امیدوار است این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

میرشاد ماجدی در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: شرایط ما در آستانه بازی برگشت با اف سی سئول خوب است و بچه‌ها به نحوه بازی کردنمان برای رسیدن به فینال آسیا اشراف کامل دارند و در بازی برگشت باید از حضور هواداران و شرایط میزبانی استفاده کنیم تا به فینال آسیا برسیم. دل من روشن است که از سد اف سی سئول بگذریم و به فینال آسیا برسیم.

وی در مورد حریف استقلال گفت: اف سی سئول تیم بسیار خوب و حرفه ای است که واقعا فوتبال خوبی بازی می کند اما تیم ما هم در سئول خوب بازی کرد و اگر یکی از توپ های ما گل شده بود، الآن راحت تر بازی می کردیم. نمی توانیم بگوییم که اف سی سئول تیم دست و پا بسته ای است، آنها حرفه ای هستند و مطمئنا برای نباختن به تهران می آیند و تیم ما و جو ایران را خوب می شناسند و از هواداران ما ترس دارند که امیدوارم این ترس تا دقیقه ۹۰ در وجودشان باشد. بی تردید حضور پررنگ هواداران ما می‌تواند حریف را وحشت‌زده کند.

ماجدی در پایان گفت: برنامه ریزی ما در آسیا قدم به قدم بوده و اول باید به فینال مسابقات برسیم و بعد به دنبال تصویرسازی مقابل فینالیست آسیا و کسب ستاره سوم باشیم. در حال حاضر تمام تمرکزمان روی بازی برگشت با اف سی سئول است و قطعا هواداران هم برای استقلال سنگ تمام می گذارند و منتظر بیش از ۱۰۰ هزار نفر در ورزشگاه هستیم تا حریف را تحت فشار بگذاریم و بتوانیم نتیجه بگیریم.

استقلال لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر