کد خبر: 109336 A

نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛

دیدارهای برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی عصر چهارشنبه برگزار می‌شود که استقلال به عنوان نماینده ایران تنها در صورت رخداد یک معجزه می‌تواند فینالسیت این رقابت‌ها شود.

دیدارهای برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی عصر چهارشنبه برگزار می‌شود که استقلال به عنوان نماینده ایران تنها در صورت رخداد یک معجزه می‌تواند فینالسیت این رقابت‌ها شود.

به گزاش خبرنگار ایلنا، رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی عصر چهارشنبه فینالیست‌های خود را خواهد شناخت که دو تیم کره‌ای و چینی موفق در دیدارهای رفت این مرحله از شانس بیشتری برای صعود به فینال برخوردار هستند.

اف سی سئول کره جنوبی که هفته گذشته با پیروزی دو بر صفر مقابل نماینده ایران شانس خود را برای صعود به فینال افزایش داده بسیار امیدوار است چهارشنبه شب نیز در ورزشگاه بزرگ آزادی با کسب نتیجه مطلوبش راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شود.

این تیم که از بازیکنان خوبی بهره می‌برد در دیدار رفت با ارایه یک بازی سرعتی توانست استقلال را با دو گل شکست دهد. نماینده کشور کره البته در دیدار چهارشنبه قطعا راه سختی را برای رسیدن به فینال خواهد پیمود. آنها که با تکیه بر شانس در دیدار رفت گلی نخوردند در دیدار برگشت باید به مصاف تیمی بروند که سر شار از انگیزه‌های فینالیست شدن است. استقلال ایران که دیدار رفت دیدار ما قبل فینال را به حریف خود باخته در دیدار برگشت تلاش می‌کند حق خود را با صعود به فینال از لیگ قهرمانان بگیرد.

شاگردان امیر قلعه‌نویی اگرچه در دیدار برگشت جواد نکونام و آندرانیک تیموریان را در ترکیب خود ندارند اما امیدوارند با جایگزینی بازیکنانی نظیر احمد جمشیدیان و خسرو حیدری به نسبت بازی رفت شانس خود برای موفقیت را بالا ببرند.

آبی‌های پایتخت ایران در این دیدار یک شانس بزرگ دیگر هم دارند و آن هواداران پر تعدادشان است. هوادارانی که اگر قدری صبور باشند می توانند سهم بزرگی در فینالیست شدن استقلال داشته باشند. با این حال باید دید امیرقلعه‌نویی و همکارانش چه تدابیری برای این بازی مهم خواهند داشت. دیداری که برای استقلال روز سرنوشت است و آنها تقریبا با یک معجزه به فینال خواهند رسید.

اما در دیگر دیدار این مرحله گوانگژو چین با پیروزی ۴ بر یک خود در بازی رفت مقابل کاشیما رسول تقریبا فینالیست شدن خود را قطعی کرده‌اند و خیلی بعید است شاگردان مارچلو لیپی ایتالیایی چهارشنبه نتوانند در زمین خود جشن صعود بگیرند.

دیدار تیم‌ههای گوانگژو و کاشیما ساعت ۱۵:۳۰ چهارشنبه و دیدار تیم‌های استقلال و اف سی سئول نیز ساعت ۱۹ همین روز برگزار خواهد شد.

استقلال لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر