کد خبر: 109542 A

مدافعان استقلال از جای خودشان تکان نخورند؛

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در آستانه بازی این تیم مقابل اف سی سئول تاکید کرد که هیچ عاملی نباید تمرکز بازیکنان استقلال را به هم بزند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در آستانه بازی این تیم مقابل اف سی سئول تاکید کرد که هیچ عاملی نباید تمرکز بازیکنان استقلال را به هم بزند.

حسن روشن در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: استقلال در حال حاضر شرایط خاصی دارد و وقتی تیمی در این موقعیت قرار می گیرد، هیچ عاملی نباید تمرکز بازیکنان تیم را به هم بریزد. هر مشکل و کمبودی که وجود داشته و هر شرایطی که بوده، باید فراموش شود تا بازیکنان با تمرکز و آرامش کامل وارد زمین شوند. ما معمولا برای کارهای سخت هستیم و وقتی کار سخت می شود، بهتر نتیجه می گیریم. نکته مهم این است که استقلال مقابل اف سی سئول نباید غافلگیر شود و گل بخورد ضمن اینکه تیم باید هجومی و با سه مهاجم بازی کند اما به هیچ عنوان ۴ نفر خط دفاعی نباید از جای خودشان تکان بخورند و باید در طول مسابقه و در هر شرایطی ۴ مدافع تیم سر جای خودشان باشند چون اگر یک گل بخوریم، کار از همین که هست سخت تر می شود.

وی در مورد اف سی سئول گفت: به نظر من اف سی سئول تیم خوبی است و به اصطلاح می شود گفت که یک تیم است و شماره ۱۰ آنها هر کاری بخواهد در زمین می کند و باید مراقب او باشیم. نکونام و تیموریان در این بازی نیستند و بهتر هم هست که نباشند هرچند آنها جزو بهترین های ایران هستند اما استقلال در این بازی باید هجومی بازی کند و نکونام و تیموریان دفاعی هستند. در مجموع این مسائل نباید تمرکز تیم را به هم بزند و همه باید به فکر یک بازی هجومی و برد پرگل باشند.

روشن در پایان گفت: فوتبال همه چیز دارد، هم با مرام است و هم بی معرفت چون با یک گل به کره جنوبی کی روش سلطان قهرمانان شد و ما هم به جام جهانی رفتیم و اگر آن گل را نمی زدیم، هم چیز عوض می شد. الآن هم استقلال برای رسیدن به فینال آسیا شانس دارد چون تماشاگر دارد و در تهران بازی می کند. اگر همه چیز سرجای خودش باشد، می تواند نتیجه بگیرد و هدف کره جنوبی زدن یک گل است چون اگر یک گل بزند ما را سه پله عقب می اندازد و بچه ها باید خیلی هوشیار باشند تا گل نخورند.

استقلال حسن روشن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر