کد خبر: 109858 A

قرار نیست در همه بازی‌ها فیکس باشم؛

الآن باید قبول کنیم که علی کریمی در کنار ما نیست و بچه ها باید تمام تلاش خودشان را بکنند تا جایش را پر کنند. امیدوارم کریمی زودتر برگردد و به تیم کمک کند.

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در آستانه بازی با راه آهن در تهران شرایط ما عالی است.

محمد ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در آستانه بازی با راه آهن در تهران شرایط تیم ما عالی است. ما مقابل نفت تهران یک برد و ۳ امتیاز خوب کسب کردیم و روحیه بچه ها عالی است و آماده ایم تا در تهران یک بازی خوب مقابل راه‌آهن برگزار کنیم.

وی افزود: بازیهای راه آهن توسط کادر فنی ما آنالیز شده و نقاط ضعف و قوت این تیم را به بازیکنان خواهد کرد اما با یک بازی خوب و حساب شده دنبال ۳ امتیاز این بازی هستیم. ما کاری به مشکلات راه آهن نداریم چون هر تیمی مشکلات خودش را دارد اما راه آهن بازیکنان جوان و خوبی دارد و بازی سختی داریم. مقابل راه آهن محکوم به برد هستیم و اگر می خواهیم خودمان را در کورس قرار دهیم، باید مقابل راه آهن محکم و حساب شده بازی کنیم و ببریم.

وی در مورد عدم حضور علی کریمی در بازیهای اخیر تراکتورسازی گفت: کریمی بازیکن بزرگی هستند و شکی در این موضوع نیست و در این فصل بهترین بازیها را برای تراکتورسازی انجام داد و خیلی آماده بود. الآن باید قبول کنیم که ایشان نیستند و بچه ها باید تمام تلاش خودشان را بکنند تا جایش را پر کنند. امیدوارم کریمی زودتر برگردد و به تیم کمک کند.

ابراهیمی در پایان و در مورد نیمکت نشینی اش در بازی‌های اخیر تراکتورسازی گفت: ما در بازیهای اول فصل فیکس بودم و فقط در دو سه بازی است که ذخیره بودم قرار نیست در همه بازیها در ترکیب اصلی باشم چون ما بازیهای جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را هم داریم و نیرو و توان بچه ها باید درست تقسیم شود تا در همه بازیها نتیجه بگیریم.

تراکتورسازی محمد ابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر