کد خبر: 109892 A

استقلال برای قهرمان شدن مشکل دارد؛

قهرمانی پرسپولیس در این فصل دور از دسترس نیست. فولاد خوزستان فعلا خوب عمل کرده اما نمی تواند این فاصله را تا پایان فصل حفظ کند.

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عملکرد قوی خط دفاع پرسپولیس به این تیم شخصیت داده است.

مهدی تارتار در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: پرسپولیس امسال در نتیجه گیری موفق عمل کرده است و وضعیتی که خط دفاع تیم دارد، کمک کرده که پرسپولیس نتیجه بگیرد عملکرد قوی خط دفاع پرسپولیس به این تیم شخصیت داده که به راحتی گل نخورد و چون تیم راحت گل نمی خورد، مهاجمان جوان و سرعتی تیم در حمله خوب عمل می کنند و گل می زنند تا تیم نتیجه بگیرد.

وی در مورد دیدار پرسپولیس و صبای قم گفت: صبا امسال در قم خوب عمل کرده و این دیدار برای پرسپولیس بازی ساده ای نمی تواند باشد. به نظر من صبای قم تیم جوان و یکدستی است که در دفاع و دروازه مشکلاتی دارد و پرسپولیس می تواند از این ضعف استفاده کند.

تارتار در پایان گفت: قهرمانی پرسپولیس در این فصل دور از دسترس نیست. فولاد خوزستان فعلا خوب عمل کرده اما نمی تواند این فاصله را تا پایان فصل حفظ کند و این فاصله کم خواهد شد و پرسپولیس یکی از آن تیم هایی است که شانس رسیدن به صدر جدول را دارد مثل سپاهان اما استقلال درگیر آسیا و دو جام داخلی است و مشکل دارد مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل پرسپولیس و سپاهان می توانند باشند البته نباید از شایستگی های فولاد هم بگذریم اما فکر می کنم شانس اصلی با پرسپولیس وسپاهان است.

پرسپولیس علی دایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر