کد خبر: 109940 A

استقلال ۲ - اف سی سئول ۲

تیم فوتبال استقلال ایران با قبول تساوی ۲ بر ۲ مقابل اف سی سئول کره جنوبی در ورزشگاه آزادی وداع تلخی با رقابت های لیگ قهرمانان آسیا داشت.

تیم فوتبال استقلال ایران با قبول تساوی ۲ بر ۲ مقابل اف سی سئول کره جنوبی در ورزشگاه آزادی وداع تلخی با رقابت های لیگ قهرمانان آسیا داشت.

به گزارش ایلنا، آبی های پایتخت ایران و سیاه و قرمزپوشان پایتخت کره جنوبی عصر امروز و از ساعت ۱۹ دیدار برگشت خود در چارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آغاز کردند. دیداری که بازی رفتش با دو گل به نفع اف سی سئول خاتمه یافته بود و استقلال می بایست در خانه خودش به نتیجه بهتری نسبت به دیدار رفت دست می یافت.

استقلال که از شانس بد جواد نکونام و آندرانیک تیموریان دو هافبک قدرتی و البته دفاعی خود را در اختیار نداشت این بازی را با سرعت بالایی آغاز کرد و سعی کرد با استفاده از ترکیب هجومی اش خیلی زود به گل برسد اما بر خلاف جریان بازی این اف سی سئول بود که در دقیقه ۳۸ توسط دائه سونگ به گل رسید. در ادامه ساموئل در دقیقه ۵۰ و محمد قاضی در دقیقه ۷۵ برای استقلال گلزنی کردند تا جریان بازی به نفع تیم آبی پوش ایران تغییر کند اما چند دقیقه بعد و در دقیقه ۸۰ توسط کیوکیم به گل تساوی دست یافت تا رویاپردازی های امیر قلعه نویی و شاگردانش در آسیا پایانی تلخ داشته باشد.

استقلال با این تساوی در مجموع با نتیجه ۴ بر ۲ شکست سنگینی را مقابل حرف کره ای اش متحمل شد تا از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا محروم شود.

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی نیز گوانگژو چین با هدایت مارچلو لیپی با ۴ گل از سد کاشیوا رسول گذشت تا در مجموع دو دیدار ۷ بر یک به پیروزی رسیده و به فینال برسد.

استقلال لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر