کد خبر: 111722 A

نبی خبر داد:

دبیر کل فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به ۲۰ هیات فوتبال استان از زمان نقل و انتقالات تیم های حاضر در مسابقات رده سنی فوتبال ساحلی خبر داد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به ۲۰ هیات فوتبال استان از زمان نقل و انتقالات تیم های حاضر در مسابقات رده سنی فوتبال ساحلی خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی محمدنبی با ارسال نامه‌ای به هیات فوتبال استان‌های کرمان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، مازندرن، گلستان، خراسان رضوی، کرمانشاه، یزد، سیستان و بلوچستان، اصفهان، خوزستان، سمنان، تهران، همدان و گیلان که آمادگی خود را در این مسابقات اعلام کرده‌اند، شرایط حضور بازیکنان در این تیم‌ها و مدارک مورد نیاز در این مسابقات را به شرح زیر اعلام کرد:

مدارک مورد نیاز:

- کپی برابر اصل شده صفحه اول ودوم شناسنامه پدر یا مادر بازیکن.

- کپی برابر اصل شده صفحه اول و دوم و کارت ملی بازیکن(در صورت داشتن توضیحات ارائه صفحه توضیحات الزامی است)

- گواهی پنجم ابتدایی که در آن تاریخ تولد بازیکن ذکر شده و توسط مدرسه و آموزش و پرورش تائید شده است

- رضایت‌نامه محضری والدین برای بازیکنان زیر ۱۸ سال.

- لیست اسامی که به تائید مدیرعامل و هیات فوتبال استان رسیده باشد(تعداد بازیکنان ۱۲ نفر + ۳ نفر کادر حضور سرپرست و سرمربی الزامی است)

- گواهی خدمت بازیکنان مشمول(دانشجو، دانش آموز، …) و گواهی خدمت بازیکنانیکه به سن خدمتی رسیده اند، طبق ابلاغیه از حوزه نظام وظیفه تهران صادر خواهد شد.

- ۲ قطعه عکس ۴*۳(جدید)

- فیش واریزی ورودی مسابقات به مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰ ریال که به حساب فدراسیون بانک تجارت شعبه سپهبد قره‌نی به شماره حساب ۲۰۹۲۵۸۶۸ واریز شده باشد.

- کپی شناسنامه، پایان خدمت و کارت ملی کادر تیم.

- ارائه مدرک مربیگری سرمربی و مربی تیم.

- معرفی نامه سرپرست تیم که توسط مدیرعامل و هیات مربوطه به تائید رسیده باشد.

شرایط حضور بازیکن:

۱ - بازیکنانی که در این دوره از مسابقات شرکت می‌کنند نباید با باشگاه دیگری در فصل ۹۳-۹۲ قرارداد داشته باشند.

۲ - باشگاه‌ها می‌توانند از بازیکنانی که در هر رده سنی در مسابقات کشوری، استانی و… مربوط به همان باشگاه فعالیت دارند نیز در این دوره از مسابقات بطور همزمان استفاده نمایند.

۳ - بازیکنان می‌توانند بعد از اتمام مسابقات درصورت نداشتن قرارداد با باشگاه مربوط با دیگر باشگاه‌ها در زمان مجاز نقل و انتقالات قرارداد منعقد نمایند.

۴ - هر باشگاه می‌تواند نسبت به جذب ۳ بازیکن قرضی اقدام نموده که در صورت جذب این بازیکنان به مدت ۳ ماه نمی‌توانند به باشگاه مبدا باز گردند.

اسامی تیم‌های حاضر در این مسابقات: هیات کرمان(عدم اعلام اسم تیم)، دریانوردان بوشهر، موج گناوه، شهدا چلیچه، فائزکاران، وحدت بندرترکمن، نوین زعفران مشهد، شباب کرمانشاه، کوثر اردکان یزد، سیستان(عدم اعلام اسم تیم)، صنعت کشاورزی و مبارکه، شهرداری تیران، شهرداری نجف‌آباد، پاسارگان رامشیر خوزستان، ایرمان سمنان، ویژن تهران، پایانه‌های همدان، ملوان بندرگز، گلساپوش یزد و خزر رودسر است. تحویل مدارک براساس شرایط فوق از ۲۰ تا ۲۸ مهرماه است.

آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری زعفران سیستان و بلوچستان صنعت فدراسیون فوتبال فوتبال مدرسه والدین سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر