کد خبر: 112048 A

عمانی ها تیم منسجمی داشتند؛

عمانی ها میزبان مسابقات نهایی این رده سنی هستند و به نظر من تیم بسیار خوب و منسجمی را برای این مسابقات آماده کرده اند و قطعا در مرحله نهایی مسابقات حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

سرمربی تیم ملی زیر ۲۲ سال درخصوص شرایط تیم ملی در اردوی عمان به مطالبی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، علی منصوریان در ابتدا گفت: در کل شرایط میزبانی عمانی ها در استادیوم و به لحاظ لجستیکی قابل قبول است و آنها به راحتی و سادگی هر چه تمام تر میزبان ما بوده اند و ما امروز در استادیوم سلطان قابوس و در یک چمن عالی به مصاف عمان رفتیم و در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم، اما دیدگاه ما باید حرفه ای تر باشد و باید در بعضی مسایل مشکلات تاکتیکی را برطرف کنیم و دیدگاه بازیکنانم باید حرفه ای تر باشد چرا که در مسابقات پیش رو با تیم های بسیار حرفه ای آسیا دیدار خواهیم داشت و باید بدون ضعف و با قدرت تمام به مصاف آنها برویم.

سرمربی تیم ملی زیر ۲۲ سال در ادامه افزود: بازی با کشوری مانند عمان مانند مسابقه با تیم های منطقه مثل کویت، بحرین و عربستان است و نباید از آنها گل دریافت کنیم چراکه پس از دریافت گل، این تیم ها بیشتر روی مسایل روحی تیم شما کار می کنند و کاری می کنند که تمرکز بازیکنان از بین برود و به همین دلیل ما در ابتدا با همین هدف به میدان آمدیم و پس از آن به دنبال انجام یک بازی خوب و زیبا بودیم که این کار را هم انجام دادیم و توانستیم این تیم را شکست دهیم. از سوی دیگر این تیم ها خشن و محکم بازی می کنند و از این نظر هم بازیکنان تیم ملی محک خوبی خوردند.

وی در ادامه در خصوص تیم ملی عمان گفت: عمانی ها میزبان مسابقات نهایی این رده سنی هستند و به نظر من تیم بسیار خوب و منسجمی را برای این مسابقات آماده کرده اند و قطعا در مرحله نهایی مسابقات حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. البته امروز سرمربی تیم ملی عمان هم در استادیوم حضور داشت و مسئولین فدراسیون هم به استادیوم آمده بودند و این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند.

منصوریان در ادامه افزود: نگاه به تیم ملی زیر ۲۲ سال باید تغییر کند و باید مانند مسابقات مرحله مقدماتی از ما حمایت شود و به ما نگاه ویژه ای داشته باشند. قطعا پس از بازگشت به ایران با رئیس و دبیرکل فدراسیون صحبت کرده و از آنها درخواست خواهم کرد دیدگاه ها را نسبت به تیم ما تغییر دهند.

سرمربی تیم ملی امید متذکر شد: تیم ملی زیر ۲۲ سال شاکله اصلی تیم ملی در جام جهانی آتی است و نباید دغدغه بسیاری از مسایل را داشته باشیم و به خاطر موارد جزئی که به راحتی قابلیت رفع شدن دارد، تمرکزمان را از دست بدهیم. به هر جهت ضمن اینکه از فدراسیون برای برگزاری این دو دیدار تشکر می کنم پس از بازگشت و در دیدار با مسئولین فدراسیون از آنها خواهم خواست توجه بیشتری در این فرصت کم باقی مانده تا مسابقات نهایی در عمان از ما داشته باشند. ضمن اینکه ایرانی ها در هیچ کجای دنیا تنها نیستند. من حدود ۲۰ سال سابقه بازی در تیم های باشگاهی، ملی و مربیگری دارم و در هیچ جای دنیا مردم عزیز ایران، تیم های ملی را تنها نگذاشته اند و در عمان هم حدود ۵۰ نفر از ایرانیان مقیم این کشور به استادیوم آمدند و ما را تشویق کردند که از همه آنها تشکر می کنم.

وی در پایان گفت: شعار تیم ملی ۲۲ سال، رفاقت، همدلی، کار گروهی و یکی برای همه و همه برای یکی است و ضمن اینکه از بازی بازیکنانم راضی هستم از آنها می خواهم حرفه ای تر به مسابقات پیش رو و مسابقات تدارکاتی ما نگاه کنند.

ایران بازی بحرین تیم ملی تیم های ملی جام جهانی عربستان عمان کویت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر