کد خبر: 113134 A

دیگر در برنامه‌ات حضور نمی‌یابم؛

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال عادل فردوسی‌پور و برنامه ۹۰ را تهدید کرد که دیگر در این برنامه حضور نخواهد یافت.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال عادل فردوسی‌پور و برنامه ۹۰ را تهدید کرد که دیگر در این برنامه حضور نخواهد یافت.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی‌روش که دوشنبه شب در برنامه ۹۰ حضور یافته بود در بخشی از گفت‌وگوی خود با عادل فردوسی‌پور رو به او گفت که قول می دهم دفعه بعد در برنامه‌تان حضور پیدا نکنم چون به من با سوالات‌تان توهین می‌کنید.

وی که تقریبا در یک جدال لفظی بر سر لیست تیم ملی با عادل فردوسی‌پور سخن می‌گفت در در این باره اظهار داشت: در شرایط فعلی کسانی باید به تیم ملی دعوت می شدند که بتوانند در فرصت کوتاه اردو به آمادگی برسند. او همچنین گفت کسانی که می گویند، او لیگ را زیر نظر ندارد، به او توهین می کنند.

کی‌روش گفت: باید کسانی را دعوت کنم که هم امروز به آنها نیاز دارم و هم فردا. هیچکدام از بازیکنان تیم ملی کارت ضمانت ندارند و من سعی می کنم فرصت را برای همه کسانی که لیاقت تیم ملی را دارند فراهم کنم اما باید کسانی را دعوت کنم که هارمونی لازم را در تیمم ایجاد کنند.

سرمربی تیم ملی افزود: تکرار می کنم که کسانی که اکنون در تیم ملی هستند برای حفظ جایگاه خود باید ثابت کنند که لیاقت آن را دارند. این بازیکنان کسانی هستند که می توانند در راه جام جهانی به ما کمک کنند. برای نظر منتقدان احترام قائلم اما وقتی می گویید لیگ را از نزدیک کنترل نمی کنم به من توهین می کنید چون صداقتم را زیر سوال می برید. قول می دهم که دفعه بعد در برنامه شما حاضر نشوم چون با طرح این سوالات به من توهین می کنید.

کی‌روش تیم ملی فوتبال فردوسی پور برنامه90
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر