کد خبر: 113334 A

مقدماتی جام ملت‌های آسیا؛

تیم ملی فوتبال کشورمان با کسب پیروزی دو بر یک مقابل تایلند به صدرنشینی خود در گروه دوم مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا ادامه داد.

تیم ملی فوتبال کشورمان با کسب پیروزی دو بر یک مقابل تایلند به صدرنشینی خود در گروه دوم مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا ادامه داد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال کشورمان در سومین دیدار خود در چارچوب مرحله مقدماتی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا در گروه B از ساعت ۱۹ به مصاف تایلند رفت و در پایان با نتیجه دو بر یک از سد حریف نه چندان قوی خود گذشت.

گل های ایران را در این دیدار سید جلال حسینی و رضا قوچان نژاد در دقایق ۶۷ و ۷۰ به ثمر رساندند و تک گل تایلند را نیز تیراسیل دانگدا در دقیقه ۸۰ به ثمر رساند.

تیم ملی کشورمان این بازی را با ترکیب رحمان احمدی، پژمان منتظری، سید جلال حسینی، هاشم بیک‌زاده، حسین ماهینی، جواد نکونام(مهرداد بیت آشور)، آندرانیک تیموریاشن، اشکان دژاگه(کریم انصاری فرد)، رضا قوچان‌نژاد، محمدرضا خلعتبری و مسعود شجاعی(علیرضا جهانبخش) آغاز و به پایان برد.

در جدول رده بندی این گروه تیم ملی کشورمان حالا با ۷ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و کویت با ۴ امتیاز در جایگاه دوم ایستاده و تایلندی ها نیز بدون کسب امتیاز قعرنشین جدول رده بندی هستند.

نتایج کامل گروه های مختلف به شرح زیر رقم خورده است:

گروه A

سنگاپور ۲ - ۱ سوریه

اردن صفر - عمان صفر

گروه B

لبنان یک - کویت یک

ایران ۲ - تایلند ۱

گروه C

اندونزی یک - چین یک

عراق - عربستان

گروه D

مالزی یک - بحرین یک

قطر ۶ - یمن صفر

گروه E

هنگ کنگ صفر - امارات ۴

ازبکستان ۳ - ویتنام یک

تیم ملی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر