کد خبر: 115530 A

در نامه‌ای به باشگاه‌ها؛

رئیس سازمان لیگ برتر درنامه‌ای به باشگاه‌های لیگ برتری زمان نقل و انتقالات بازیکنان لیگ برتری را اعلام کرد.

رئیس سازمان لیگ برتر درنامه‌ای به باشگاه‌های لیگ برتری زمان نقل و انتقالات بازیکنان لیگ برتری را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، در نامه مهدی تاج - نایب رئیس دوم و رئیس سازمان لیگ به مدیر عاملان باشگاه‌های فرهنگی ورزشی آمده: از تاریخ ۱۸ / ۸ / ۹۲ الی ۱۴ / ۹ / ۹۲ باشگاه‌ها می‌توانند جهت نقل و انتقالات و با رعایت مقررات با بازیکنان جدید واجد الشرایط اعم از بازیکنان آزاد یا انتقال از طریق تراضی و یا انتقال موقت قرارداد منعقد کرده و پس از ثبت نام و دریافت ID کارت در مسابقات استفاده کنند.

با توجه به اینکه مسابقات لیگ برتر و حذفی کشور طبق برنامه از ۳ / ۹ / ۹۲ برگزار می‌شود، آن دسته از بازیکنانی که حد فاصل ۱۸ آبانماه لغایت ۱۴ آذرماه ثبت‌نام می‌شوند مجاز خواهند بود تیم طرف قرارداد خود را در مسابقات همزمان همراهی کنند.

همچنین با توجه به آئین نامه نقل و انتقالات بازیکنان حرفه‌ای فیفا و نقل و انتقال بازیکنان خارجی و یا بازیکنان با تبعیت جمهوری اسلامی ایران که در قرارداد باشگاه‌های سایر کشورها هستند باید ITC داشته باشند الزاما باید از طریق سیستم انطباق انتقال(TMS) انجام شود در غیر این صورت معتبر نبوده و باطل خواهد بود. نقل و انتقال این دسته از بازیکنان از تاریخ ۱۶ دی ماه الی ۱۲ بهمن ماه بلا مانع است و باشگاه‌ها می‌توانند در این مدت با رعایت سایر مقررات اقدام کنند.

جمهوری اسلامی ایران دی ماه سازمان لیگ فیفا مسابقات لیگ برتر مهدی تاج برتری باشگاه بازیکنان نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر