کد خبر: 117413 A

فرهاد مجیدی یک اسطوره بود؛

فرهاد هنوز می‌توانست در لیگ ایران بازی کند و برای فوتبال مثمرثمر باشد. به وی تبریک می‌گویم چون برای هواداران استقلال یک اسطوره بود.

میدر برنامه‌های آندرانیک تیموریان در ایران گفت: برای آندو مشکلی در استقلال پیش نیامده و فردا برای رفع مسائل مالی او و باشگاه اسقلال با مدیران این باشگاه جلسه دارم.

سرژیک تیموریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: آندو مشکلی در استقلال ندارد و مشکلی برای او پیش نیامده، فقط بحث‌های مالی است که بنده فردا با مسئولان باشگاه استقلال جلسه دارم و در مورد مسائل مالی آندو با آنها صحبت خواهم کرد.

برادر آندو متذکر شد: طلب آندو از استقلال زیاد است و سه هفته قبل ۳۰۰ میلیون تومان از استقلال گرفته، اما نه مطالبات ۲ سال قبل او را داده‌اند و نه در این فصل دریافتی داشته است. این ۳۰۰ میلیون هم بابت پیش قرارداد همین فصل است که مبلغش خیلی بیشتر از این بوده است.

وی در مورد عدم حضور تیموریان در تمرینات استقلال گفت: آندو مشکل مالی دارد و باید مشکلاتش مرتفع شود و باید ببینیم باشگاه در این رابطه چه تصمیمی می‌گیرد و بعد می‌توانیم در مورد این مسائل صحبت کنیم. امیر قلعه‌نویی در مورد آندو گفته با معرفت کسی است که در این شرایط با ما باشد. به هر حال نظر قلعه نویی قابل احترام است، وی مربی بزرگی است و هرچه بگوید قابل احترام است. قلعه‌نویی بزرگتر از ما است و حتما یک چیزی را بهتر از ما دیده و نظرش را گفته که به نظر وی احترام می‌گذاریم.

تیموریان در پایان در مورد خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال گفت: خداحافظی مجیدی از فوتبال نظر خودش بوده و حتما در مورد آن فکر کرده و از فوتبال خداحافظی کرده اما به نظر من فرهاد هنوز می‌توانست در لیگ ایران بازی کند و برای فوتبال مثمرثمر باشد. به وی تبریک می‌گویم چون برای هواداران استقلال یک اسطوره بود.

استقلال امیر قلعه نویی ایران بازی باشگاه استقلال فرهاد مجیدی فوتبال قلعه نویی مشکلی آندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر