کد خبر: 117423 A

گزینه پیشنهادی ورزش زودتر مشخص شود؛

بلاتکلیفی وزیر ورزش و جوانان می‌تواند در دراز مدت به این دو قشر آسیب بزند به همین دلیل بهتر است وزیر ورزش زودتر مشخص شود تا شرایط را مدیریت کند.

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: من در رابطه با مدیریت کلان خیلی صاحب‌نظر نیستم تا در مورد وزیر ورزش نظر بدهم.

سپهر سبحانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: من در رابطه با مدیریت کلان خیلی صاحب‌نظر نیستم تا در مورد اتفاقات پیرامون وزیر ورزش نظر بدهم، اما معتقدم بهتر است برای وزارت ورزش زودتر تصمیم‌گیری و تعیین تکلیف شود چون با توجه به اینکه این وزارتخانه مرجع ورزشکاران و جوانان است، بلاتکلیفی وزیر ورزش و جوانان می‌تواند در دراز مدت به این دو قشر آسیب بزند به همین دلیل بهتر است وزیر ورزش زودتر مشخص شود تا شرایط را مدیریت کند.

وی ادامه داد: در اینکه وزیر ورزش باید سیاسی باشد یا ورزشی بنده نمی‌توانم تعیین تکلیف کنم اما می‌توان کسی را آورد که هم همراهی با دولت را داشته باشد و هم از بدنه ورزش باشد و این دو مقوله در تضاد با یکدیگر نیستند. مطمئن نیستم گزینه دولت سیاسی باشد اما این امکان وجود دارد که گزینه تصدی وزارت ورزش هم به خواسته‌های دولتمردان نزدیک باشد و هم ورزشی باشد و با توجه به نفراتی که در کشور وجود دارند، انتخاب چنین فردی دور از ذهن نیست.

سبحانی در پایان گفت: الان من به عنوان یک آدم ورزشی صحبت می‌کنم نه به عنوان کسی که به تمام مسائل تسلط داشته باشد. به نظرم جوانان در این وزارتخانه مغفول‌مانده و ممکن است رئیس‌جمهور و مجلس برای انتخاب وزیر ورزش و جوانان فقط به جنبه ورزشی نگاه نکنند و به جنبه جوانان هم توجه کنند که مدت‌هاست در این وزارتخانه مورد غفلت قرار گرفته است. فکر می‌کنم بهتر است هرچه سریع‌تر تکلیف وزیر ورزش مشخص شود چون بسیاری از امور مربوط به نفر اول وزارتخانه است که باید تصمیم‌گیری کند.

دولت ذهن رئیس جمهور سایپا وزارت ورزش وزارتخانه وزیر ورزش و جوانان ورزش زودتر گزینه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر