کد خبر: 118880 A

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال؛

در ادامه رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ برتر عصر امروز از ساعت ۱۵:۱۵ تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان بود

دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید ولی شاگردان دایی به لطف همین یک امتیاز باز هم صدر جدول را تسخیر کردند.

به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ برتر عصر امروز از ساعت ۱۵:۱۵ تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان بود که این دیدار با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید تا شاگردان علی دایی بار دیگر صدر جدول را به دست بیاورند هر چند که در امتیاز با فولادی‌ها مساوی هستند ولی به لطف تفاضل گل صدرنشین شدند.

آنها اگر در این بازی به پیروزی می‌رسیدند می‌توانستند اختلافی ۲ امتیازی را ایجاد کنند تا با خیالی راحت‌تر در صدر جدول قرار می‌گرفتند ولی مهاجمان این تیم با وجود موقعیت‌های زیادی که ایجاد کردند، نتوانستند توپ‌ها را به گل تبدیل کنند تا بازی بدون گل به پایان برسد.

ادریس ترائوره، ابراهیم صالحی سهراب بختیاری زاده و محمدرضا اکبریان از استقلال خوزستان و پیام صادقیان، سیدجلال حسینی و حمیدرضا علی عسگری از پرسپولیس از داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

پرویز کریمی در این دیدار به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد و محسن بنگر نیز بازیکن اخلاق شد.

با این نتیجه پرسپولیس با ۲۷ امتیاز در صدر جدول قرار گفت و استقلال خوزستان نیز با ۱۷ امتیاز در رده یازدهم است.

ترکیب پرسپولیس:نیلسون، محسن بنگر، سیدجلال حسینی، سیدمیثم حسینی، حسین ماهینی، رضا حقیقی، مهرداد کفشگری، پیام صادقیان، امید عالیشاه، محمدرضا خلعتبری و سیدمهدی سیدصالحی ۱۱ بازیکن اصلی پرسپولیس در بازی امروز را تشکیل می‌دهند.

ترکیب استقلال خوزستان:پرویز کریمی، سهراب بختیاری‌زاده، محمد طیبی، سید علا خلف‌زاده، عبدالهادی خنیفر، موسی کولیبالی، ادریس ترائوره، عادل کلاه‌کج، ایمان مبعلی، ابراهیم صالحی و میلاد میداوودی

در ادامه رقابت‌های این هفته نیز عصر جمعه ۱۷ آبان دو دیدار دیگر برگزار خواهد شد که برنامه این دو بازی به این ترتیب است:

تراکتورسازی - استقلال - ورزشگاه یادگام امام تبریز، ساعت ۱۵:۱۵

صبای قم - سایپا، انقلاب کرج، ساعت ۱۵:۳۰

استقلال انقلاب پرسپولیس جدول رقابت سایپا فوتبال پرسپولیس لیگ برتر لیگ برتر فوتبال ورزشگاه آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر