کد خبر: 119715 A

بازی با دو تیم لیگ برتری در دستور کاراست؛

اردوی ما در هتل آکادمی ملی فوتبال آغاز شده و تیم ملی زیر۲۲ سال در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرین می کند.

سرمربی تیم ملی زیر۲۲ سال درباره اردوی این تیم در کمپ تیم های ملی به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان در این باره گفت: اردوی ما در هتل آکادمی ملی فوتبال آغاز شده و تیم ملی زیر۲۲ سال در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرین می کند.

وی ادامه داد: دیروز تمرینات‌مان را در زمین شماره دو انجام دادیم و پس از گرم کردن با توپ، بازیکنان به دو دسته تقسیم شدند. بازیکنانی که در لیگ برتر بازی کرده بودند تمرین ریکاوری انجام دادند و پس از کشش و تمرینات سبک استراحت کردند. بازیکنانی که در لیگ برتر بازی نکرده بودند هم تمرینات تاکتیکی را به شیوه اینکه در پس از یک در مقابل یک‌ها و پاس‌های بلند و کوتاه، در چهار منطقه زمین تقسیم شدند و فوتبال دست‌گرمی بازی کردند.

منصوریان در ادامه گفت: تمرینات تیم ملی زیر ۲۲ سال امروز هم ادامه دارد و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرین خواهیم کرد. همچنین تا امشب بازی با دو تیم لیگ برتری در روزهای ۲۴ و ۲۷ آبان هم مشخص می‌شود و در نظر داریم در زمین شماره ۲ آکادمی ملی فوتبال یا زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی دو بازی دوستانه را انجام دهیم که البته به احتمال زیاد پشت درهای بسته خواهد بود.

سرمربی تیم ملی زیر ۲۲ سال در پایان گفت: بر اساس اعلام رئیس فدراسیون فوتبال، قرار است در جزیره کیش میزبان تیم ملی امید کره‌جنوبی باشیم و روز اول دی‌ماه در جزیره کیش، اولین بازی دوستانه با تیم ملی امید کره‌جنوبی انجام خواهد شد. دو بازی دوستانه با کره‌جنوبی برنامه‌ریزی شده که طی مذاکرات رئیس فدراسیون فوتبال ایران با رئیس فدراسیون کره‌جنوبی این دو بازی دوستانه نهایی شده است.

بازی تیم ملی تیم های ملی دی ماه رئیس فدراسیون زمین فوتبال فوتبال ایران کره جنوبی ورزشگاه آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر