کد خبر: 119835 A

تمجید شیخ سلمان از فدراسیون ایران:

رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا از برگزاری دومین نشست علم و فوتبال در ایران ابراز رضایت کرد.

رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا از برگزاری دومین نشست علم و فوتبال در ایران ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایلنا، شیخ سلمان آل‌خلیفه رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از رئیس فدراسیون فوتبال ایران به خاطر برگزاری همایش علم و فوتبال تشکر و از نحوه برگزاری همایش ابراز رضایت کرد.

شیخ سلیمان به سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: از برگزاری و سازماندهی حرفه‌ای و منظم این همایش در تهران شگفت زده شدم. از قرار معلوم فوتبال از محبوب‌ترین ورزش‌ها در ایران است و طرفداران ویژه‌ای دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هدف و وظیفه فوتبال ایجاد وحدت و همدلی بین ملت‌های جهان است از اینکه در تهران بودم احساس خوبی دارم و خوشحالم. به عنوان رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا باید به صورت شفاف اعلام کنم رابطه بسیار خوب و صمیمی با فدراسیون فوتبال ایران دارم چراکه این فدراسیون یکی از فعال‌ترین، مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین فدراسیون‌ها در آسیاست.

شیخ‌سلمان که در افتتاحیه فستیوال مدارس فوتبال ایران شرکت کرده بود در این باره گفت: از برگزاری فستیوال فوتبال زیر۱۲ سال هم راضی هستم. این فستیوال که مختص مدارس فوتبال بود باشکوه و در بهترین وضعیت برگزار شد و به همین دلیل از تلاش علی کفاشیان به خاطر توجه و پیشرفت فوتبال پایه ایران تشکر می‌کنم و یک بار دیگر صعود تیم ملی بزرگسالان ایران را به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تبریک می‌گویم و برای ایران در برزیل آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.

ایران برزیل تیم ملی جام جهانی جهان رئیس فدراسیون علی کفاشیان فوتبال فوتبال ایران کنفدراسیون فوتبال آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر