کد خبر: 120594 A

پرسپولیس به میلان برنامه می‌دهد؛

میلانی‌ها همچنین پیرو مذاکرات و مکاتبات قبلی تاکید کردند یک برنامه بازدید از مراکز خیریه و همچنین گشت و گذار در شهر برای آنها در نظر گرفته شود.

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به میلان برنامه سفر اعضای تیم ستارگان میلان از زمان ورود به ایران تا خروج از کشور را اعلام خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، بهروز منتقمی قائم‌مقام باشگاهشب گذشته ضمن بازدید از ساختمان جدید باشگاه میلان که به مساحت ۹۰۰۰ متر مربع احداثشده در نشست با دانیل ماسارو ستاره سابق میلان و نماینده تیم ستارگان میلان و همچنین مائورو تاولا مدیر روابط بین‌الملل ضمن توافق درباره سفر تیم میلان درباره جوانب این سفر مذاکراتی داشتند.

در این نشست دو نماینده میلان خواستار اعلام فاصله فرودگاه تا هتل، فاصله هتل تا ورزشگاه، نام استادیومی که بازی قرار است در آن برگزار شود و همچنین سایر اطلاعات جانبی شدند. میلانی‌ها همچنین پیرو مذاکرات و مکاتبات قبلی تاکید کردند یک برنامه بازدید از مراکز خیریه و همچنین گشت و گذار در شهر برای آنها در نظر گرفته شود. بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه اطلاعاتی درباره این مسائل به آنها ارائه کرد و اعلام کرد باشگاه پرسپولیس برنامه سفر ستارگان میلان از زمان ورود به فرودگاه امام خمینی تا خروج از ایران را به طور مکتوب به آنها اعلام خواهد کرد.

سفر ستارگان میلان به تهران قطعی شده و باشگاه پرسپولیس متعهد شده تا پایان هفته جاری ۷۰ درصد مبلغ مورد توافق را پرداخت نماید. ستارگان میلان بخش قابل توجهی از مبالغ دریافتی را به یک موسسه خیریه در میلان اهدا خواهند کرد.

به گفته مدیر روابط عمومی پرسپولیس منابع مالی برگزاری دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس درپی توافق محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه با بخش خصوصی تامین شده و جزئیات این توافق طی روزهای آتی در یک کنفرانس خبری اعلام خواهد شد.

قدوسی مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره اعضای تیم ستارگان پرسپولیس گفت: طبق برنامه‌ای که باشگاه در نظر گرفته تیم ستارگان پرسپولیس با دعوت از تعدادی از پیشکسوتان مطرح تاریخ پرسپولیس و توسط این پیشکسوتان انتخاب خواهند شد. قرار است از هر دهه دو یا سه پیشکسوت به باشگاه دعوت شوند تا پس از بررسی همه جانبه اعضای تیم ستارگان پرسپولیس انتخاب شوند. در حال حاضر هیچ‌یک از اعضای تیم ستارگان پرسپولیس انتخاب نشده‌اند و فقط با علی پروین درباره قبول سمت سرمربیگری پرسپولیس صحبت‌هایی شده است. پروین تمایل دارد اعضای تیم با حضور نزدیک به ۱۰ پیشکسوت به صورت کمیته‌ای از پیشکسوتان انتخاب شوند.

ایران بازی بخش خصوصی پرسپولیس پیشکسوتان روابط بین الملل شهر تهران علی پروین فرودگاه امام مدیر روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر