کد خبر: 120598 A

امیدواریم هیچ مشکلی به وجود نیاید؛

ما بسیار مشتاقیم این بازی با حضور پرشمار هواداران پرسپولیس برگزار شود.

قرارداد برگزاری دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس با حضور بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس در ساختمان جدید باشگاه میلان امضا شد.

به گزارش ایلنا، در پی سفر محمد رویانیان به ایتالیا و برگزاری نشست با گالیانی قائم مقام باشگاه میلان به منظور برقراری روابط دوجانبه بین دو باشگاه پرطرفدار میلان و پرسپولیس و همچنین نشست‌هایی که در ایتالیا و ایران بین رویانیان، فرانکو بارسی و مدیران شرکت میران برگزار شد موضوع برگزاری دیدار ستارگان تاریخ میلان و پرسپولیس در دستور کار قرار گرفت و در همین راستا طی یک ماه گذشته مکاتباتی بین مدیرعامل باشگاه و تیم ستارگان میلان برای برگزاری این بازی خیریه و به یادماندنی انجام شد.

میلانی ها ابتدا تاریخ پیشنهادی خود برای سفر به تهران را به باشگاه پرسپولیس اعلام داشته بودند که با توجه به مقارن بودن سفر آنها با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی برگزاری تاریخ این بازی تغییر کرد و طرفین برای انجام این بازی در هفتم آذرماه سال جاری با یکدیگر به توافق رسیدند و بر اساس مذاکرات و مکاتباتی که طی دو هفته گذشته انجام شده بود پیش نویس قرارداد نیز تنظیم شد و توافقات لازم برای عقد قرارداد از نظر مالی، نفرات اعزامی و سایر جوانب حاصل شد و مقرر گردید نمایندگان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طی سفری به ایتالیا توافقات را نهایی و رسمی نمایند.

بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه به اتفاق امیرعلی حسینی مدیر روابط بین الملل پرسپولیس چهارشنبه شب با پرواز تهران - دوحه به قطر رفته و از آنجا عازم پاریس و سپس میلان شدند. قائم مقام باشگاه پرسپولیس ظهر امروز در هتل محل اقامت خود نشست مفصلی با دکتر قاضی نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان و کارلو باروفی مدیر شرکت میران(هماهنگ کننده بازی) داشتند. شرکت میران که پس از سفر رویانیان به ایتالیا تاسیس شده و نام این شرکت در بر گیرنده نام میلان و ایران است قرارداد تنظیم شده را پذیرفت و ساعت ۱۶ عصر امروز نشستی در ساختمان جدید باشگاه میلان برگزار شد. در این جلسه ۹۰ دقیقه ای بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس و حسینی با مائورو تاولا مدیر ارتباطات و بین الملل باشگاه آثمیلان و همچنین دانیل ماسارو ستاره اسبق این تیم مطرح ایتالیایی جلسه ای داشته و درباره برگزاری بازی با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند. در نهایت قراردادی بین باشگاه آثمیلان، شرکت میران و باشگاه پرسپولیس به امضا رسید. باشگاه پرسپولیس همچنین قرارداد جداگانه ای با شرکت میران امضا خواهد کرد.

در این نشست تاولا مدیر امور بین الملل باشگاه آثمیلان نسبت به برگزاری هرچه بهتر این بازی تاکید کرده و خواستار هماهنگی های هرچه بیشتر بین دو باشگاه شد. دانیل ماسارو بازیکن اسبق میلان که همچنان با این باشگاه در بخش‌های مختلف همکاری دارد نیز ابراز امیدواری کرد این بازی خیریه و به یادماندنی با شکوه هرچه تمام تر برگزار شده و حضور پررنگ هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی می تواند بر جذابیت های این بازی بیفزاید. منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس همچنین امشب به مذاکرات خود ادامه خواهد داد تا بر سر زمان پرداخت ۷۰ درصد قرارداد با تیم ستارگان میلان به توافق برسد.

تیم ستارگان میلان متشکل از ۱۸ بازیکن سابق این تیم و ۷ همراه روز چهارشنبه ششم آذرماه به تهران سفر خواهد کرد و جمعه نهم آذرماه ایران را ترک می کند. تیم ستارگان میلان با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس نام ۱۸ بازیکن اعزامی خود را معرفی کرده که در بین آنها اسامی بازیکنان مشهور و مطرحی به چشم می خورد. تمامی بازیکنان معرفی شده از سوی آثمیلان نفراتی هستند که سابق حضور چندین ساله در این تیم پرافتخار ایتالیایی را داشته اند. پائولو مالدینی، فرانکو بارسی، دانیل ماسارو، سباستیانو روسی و… از جمله نفراتی هستند که تیم ستارگان میلان را در سفر به تهران همراهی خواهند کرد.

همچنین دانیل ماسارو ستاره سابق میلان و تیم ملی ایتالیا یکی از چهره‌های شاخص برگزاری نشست بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه با مسئولان باشگاه میلان بود.

ماسارو در این جلسه نسبت به اینکه تیم ستارگان میلان در تهران با ستارگان سابق پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا دیدار می‌کند ابراز خرسندی کرد و خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: پنجشنبه ۲۸ نوامبر(۷ آذرماه) در ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی منتظر شما هستیم.

ماسارو تاکید کرد: حضور پرشمار هواداران می‌تواند بر جذابیت این بازی بیفزاید. به طور حتم هواداران پرسپولیس در بازی بین ستارگان سابق میلان و پرسپولیس حضور پررنگی خواهند داشت و ما امیدواریم هیچ مشکلی به وجود نیاید و شاهد یک بازی به یادماندنی و با شکوه در تهران باشیم.

ماسارو که از طریق قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در جریان افتخارات و معرفی پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته بود، عنوان کرد: ما بسیار مشتاقیم این بازی با حضور پرشمار هواداران پرسپولیس برگزار شود.

ماسارو گرفت: نفرات مطرحی تیم ستارگان میلان را در سفر به تهران همراهی خواهند کرد و بنده امیدوارم با توجه به علاقه‌مندی مدیران باشگاه پرسپولیس شاهد برقراری ارتباط بین آکادمی میلان و پرسپولیس باشیم.

امور بین الملل ایتالیا بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس تیم ملی روابط بین الملل شاخص فوتبال آسیا کنفدراسیون فوتبال آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر