کد خبر: 120619 A

علیرغم تکذیب فینک رخ داد؛

شاید مسائلی بین بازیکنان یک گروه وجود داشته باشد ولی هیچ‌وقت بحثپاس ندادن توپ به اتوئو مطرح نبوده، اینها داستان‌های بچه‌گانه‌ای است.

ستاره کامرونی چلسی بار دیگر با اظهارنظری عجیب جنجال آفرین شد.

به گزارش ایلنا به نقل از گل، ساموئل اتوئو در عرصه ملی گرد وخاک های زیادی را به پا کرده است. او در آستانه بازی حساس تیم ملی کامرون مقابل تونس دوباره صحبت‌هایی جنجالی را به زبان آورد.

اتوئو که یکی از کلیدی‌ترین مهره‌های تیم ملی کامرون در سال‌های اخیر بوده، در طول این مدت چند بار بعد از عصبانیت، تصمیم به خداحافظی از فوتبال ملی گرفته ولی چند هفته پیش بود که با تماس رئیس جمهور کامرون او متقاعد شد دوباره به اردوی تیم ملی کامرون بازگشته و تیمش را در بازی پلی آف مقابل تونس برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۴ یاری کند.

بازی برگشت این دو تیم روز یکشنبه برگزار خواهد شد و در این میان ساموئل اتوئو، در کنفرانس خبری قبل از این بازی دوباره طوفان به پا کرد. او این بار علیه هم تیمی‌هایش در تیم ملی موضع‌گیری کرد و گفت: هم تیمی‌هایم تصمیم گرفته‌اند دیگر به من توپ را پاس ندهند، به همین خاطر من با داشتن این اطلاعات در مرکز میدان بازی کردم تا خودم بازی را به جریان بیندازم و شخصا مقابل تونس بازی کنم.

این در حالی بود که فولکر فینک، سرمربی کامرون این صحبت‌ها را تکذیب کرد و گفت: من چنین چیزی را ندیدم. به بازی رفت مقابل تونس توجه کنید. من بیش از یک بار دیدم بازیکنان توپ را به اتوئو رساندند و این حس را نداشتم که بازیکنی از پاس دادن به اتوئو و یا هیچ هم تیمی دیگری سر باز بزند. شاید مسائلی بین بازیکنان یک گروه وجود داشته باشد ولی هیچ‌وقت بحثپاس ندادن توپ به اتوئو مطرح نبوده، اینها داستان‌های بچه‌گانه‌ای است.

اردوی تیم ملی بازی تیم ملی جام جهانی چلسی رئیس جمهور فوتبال داستان کامرون اتوئو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر