کد خبر: 120648 A

با ارسال نامه‌ای صورت گرفت؛

سپ بلاتر در نامه‌ای به علی کفاشیان به خاطر میزبانی رسمی از وی و هیات همراهش تشکر و قدردانی کرد.

جوزف سپ بلاتر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال - فیفا در نامه‌ای به علی کفاشیان - رئیس فدراسیون فوتبال به خاطر میزبانی رسمی از وی و هیات همراهش تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، در نامه بلاتر به کفاشیان آمده است: از نامه جنابعالی که در تاریخ ۱۰نوامبر ۲۰۱۳ توسط فکس به دست اینجانب رسید، تشکر می نمایم. حالا نوبت بنده است از جنابعالی، هیات رئیسه محترم فدراسیون و تیم ایرانی همراه بنده از طرف هیات فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر خاطرات فراموش نشدنی که در ذهن ما بر جای گذاشته اید، قدردانی نمایم.

ما در این سفر دوستان جدیدی پیدا کرده‌ایم و میهمان نوازی صمیمانه‌ای که طی دو روز اقامت‌مان در ایران شاهد آن بودیم، برای‌مان جای سپاسگذاری دارد. ما طی اقامت مان در ایران اتفاقات به یاد ماندنی زیادی را تجربه کرده ایم که از آن جمله می توان به افتتاحیه بسیار دومین همایش بین المللی علم و فوتبال، افتتاحیه فستیوال فوتبال پایه، ضیافت شام برج میلاد و در راس آن به جلسه با ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران - جناب آقای دکتر حسن روحانی و همچنین نشست با جناب آقای دکتر علی لاریجانی - ریاست محترم مجلس شورای اسلامی ایران اشاره کرد. تجربیات و خاطرات دوست داشتنی از سفر به کشور شما برای همیشه در ذهن من باقی خواهد ماند. در پایان اجازه می خواهم یکبار دیگر صعود تیم ملی فوتبال ایران به رقابتهای جام جهانی۲۰۱۴ برزیل را تبریک بگویم.
پیش از پایان نامه صمیمانه از برنامه ریزی دقیق و هماهنگی بسیار خوب بازدید بنده از ایران و تمام توجهی که جنابعالی شخصا در طی این سفر به بنده معطوف داشته اید، تشکر کنم. به امید دیدار مجدد جنابعالی در مراسم قرعه کشی مسابقات جام جهانی در شهر سالوادور.

ارادتمند جنابعالی
جوزف سپ بلاتر

برزیل تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی جمهوری اسلامی ایران حسن روحانی رئیس فدراسیون علی کفاشیان فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر