کد خبر: 121236 A

نگران بازی با لبنان نیستم

ژاپن در خانه هلند با این تیم به تساوی ۲ بر ۲ می‌رسد و این نتیجه برای ما یک هشدار است تا سطح فوتبال خودمان را با قدرت‌های آسیا بسنجیم.

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: تایلند را به دلیل تجربه بیشتر و سطح کیفی بهترین که داشتیم، بردیم.

امیر حاج‌رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: تیم ملی ما تایلند را به دلیل تجربه بیشتر و سطح کیفی بهترین که داشت، شکست داد اما این پیروزی برای جام جهانی نمی‌تواند ما را از واقعیت‌ها دور کند. به هر حال حریف ما زیاد خوب نبود و ما هم در حد انتظار نبودیم در واقع عیبی به کادر فنی وارد نیست چون برنامه‌های آنها لغو شد و بازی تدارکاتی و اردو نداشتیم. الان همه تیم‌ها بازی‌های تدارکاتی‌شان را انجام می‌دهند و ما بدون تمرین و تدارک جلو می‌رویم و نباید انتظار چندانی از تیم ملی داشته باشیم.

وی ادامه داد: ژاپن در خانه هلند با این تیم به تساوی ۲ بر ۲ می‌رسد و این نتیجه برای ما یک هشدار است تا سطح فوتبال خودمان را با قدرت‌های آسیا بسنجیم. ما هر چه بکاریم، همان را درو می‌کنیم. باید زحمت بکشیم و سرمایه‌گذاری کنیم و مدیریت و سازماندهی داشته باشیم. وقتی اینها را نداریم، نباید هم توقع و انتظاری داشته باشیم.

حاج رضایی در پایان در مورد بازی تیم ملی مقابل لبنان در بیروت گفت: ما به جام ملت‌های آسیا صعود کرده‌ایم و به سلامت از این بازی بیرون می‌آییم. البته در گذشته با کی‌روش مقابل لبنان در بیروت شکست خوردیم اما آن شکست یک اتفاق بود و از این اتفاق‌ها در فوتبال می‌افتد و شخصا برای این بازی نگران نیستم.

امیر حاج رضایی بازی تایلند تیم ملی جام جهانی ژاپن سرمایه گذاری فوتبال لبنان هلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر