کد خبر: 121388 A

در فوتبال هیچ چیزی تضمین شده نیست؛

یکی از دغدغه های اصلی ما مدت طولانی سفر ما از بانکوک به بیروت است، چرا که زمان کمی برای تمرین و ریکاوری بازیکنان وجود دارد و باید خود را به شرایط مناسب برسانیم

سرمربی تیم ملی ایران درگفت‌وگو با خبرنگاران حاضر در تمرین تیم ملی به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی‌روش در پاسخ به سوالی در خصوص میزبانی لبنان گفت: مهمان نوازی فدراسیون فوتبال لبنان و افرادی که از جانب این فدراسیون در کنار ما هستند بسیار خوب بوده، اما در بازی قبل که به لبنان آمده بودیم چمن ورزشگاه نامناسب بود که فدراسیون فوتبال لبنان اعلام کرد، چمن زمین مسابقه دچار بیماری شده است. امیدوارم در این بازی این مشکل را برطرف کرده باشند، چراکه چمن بد و نامناسب در روند بازی تاثیربسزایی دارد.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: ما در سال آینده در مسابقات جام جهانی حضور خواهیم داشت و در این مسابقات چمن‌های بسیار مناسبی وجود دارد، پس باید در چمن‌هایی تمرین کنیم که وضعیت خوبی داشته باشد چراکه در زمین‌های باکیفیت سرعت انتقال توپ و پاسکاری بازیکنان بسیار متفاوت خواهد بود.

وی در خصوص بازی روز سه شنبه مقابل لبنان گفت: یکی از دغدغه های اصلی ما مدت طولانی سفر ما از بانکوک به بیروت است، چرا که زمان کمی برای تمرین و ریکاوری بازیکنان وجود دارد و باید خود را به شرایط مناسب برسانیم و اکثر بازیکنانی که از ایران و همچنین لژیونرها با پروازهای طولانی خود را به بانکوک رسانده اند و نیازمند شرایط مناسب هستند.

کی‌روش در بازی رفت از مرحله مقدماتی جام جهانی در لبنان و باخت به این تیم گفت: این باخت یک اتفاق بد بود و همه باید بدانند تیم ملی در آن بازی در شرایط ایده‌آل نبود و روز بد بازیکنان بود و ما باید این باخت را جبران کنیم.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: در حال حاضر ۱۰ امتیاز از این مسابقات را به دست آورده ایم و این ۱۰ امتیاز صعود به جام ملتها را تضمین می کند، البته در فوتبال هیچ چیز تضمین شده ای وجود ندارد. در بازی مقابل تایلند بازیکنان به خوبی تمرین کردند و توانستیم آن برد را بدست آوریم هرچند شرایط ما سخت بود و سفری طولانی داشتیم و میزان رطوبت بانکوک بسیار بالا بود ولی با این حال توانستیم نتیجه خوبی بگیریم و به طلسم عدم برد در سال‌های اخیر در بانکوک پایان بخشیم.

ایران تایلند تیم ملی تیم ملی ایران جام جهانی سرمربی تیم ملی فوتبال کارلوس کی روش لبنان مرحله مقدماتی جام جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر