کد خبر: 121538 A

انتقال قرضی خانزاده و غریبی به ذوب‌آهن؛

فرم‌های مربوطه برای ثبت قرارداد در سازمان لیگ امضا شده و این اقدام صورت گرفته و مسلمان با کسب اجازه از علی دایی طی روزهای آتی در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس حضور خواهد یافت.

درپی امضای تفاهم نامه مدیران باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن محسن مسلمان به پرسپولیس پیوست و میلادی غریبی و محمدرضا خانزاده به طور قرضی به تیم فوتبال ذوب‌آهن منتقل شدند.

به گزارش ایلنا، درپی مذاکرات محمد رویانیان و سعید آذری مدیران عامل باشگاه‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن در اصفهان و تهران و پیگیری این مذاکرت در طی روزهای گذشته قرارداد انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس و پیوستن قرضی و تا پایان فصل میلاد غریبی و محمدرضا خانزاده به ذوب آهن نهایی شد.

سعید شیرینی در پی گفتگوی دیروز محمد رویانیان و سعید آذری ظهر امروز پیگیری‌های لازم را انجام داد و این نقل و انتقالات به سرانجام رسید.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد فرم‌های مربوطه برای ثبت قرارداد در سازمان لیگ امضا شده و این اقدام صورت گرفته و مسلمان با کسب اجازه از علی دایی طی روزهای آتی در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس حضور خواهد یافت.

در پی این نقل و انتقال مسلمان با غریبی معاوضه شد و خانزاده بر اساس درخواست جداگانه باشگاه ذوب‌آهن به طور قرضی به این تیم پیوست. غریبی و خانزاده با پرسپولیس قرارداد بلندمدت دارند و از سرمایه‌های پرسپولیس محسوب می‌شوند.

اصفهان باشگاه پرسپولیس پرسپولیس ذوب آهن سازمان لیگ سرپرست تیم سرمایه علی دایی فوتبال پرسپولیس مسلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر