کد خبر: 121577 A

امیدواریم گودرزی مشکلات را حل کند؛

گودرزی یک فرد تحصیلکرده و با مدیریت است و می‌تواند در این زمینه بهترین تصمیم را بگیرد. امیدواریم با درایت وی بتواند خیلی از مشکلات ورزش ایران را حل کرد.

منصور پورحیدی درخصوص جلسه هیات‌مدیره استقلال گفت‌: بحثعمده ما در این جلسه انتخاب آقای گودرزی به عنوان وزیر ورزش بود و در این‌باره به صحبت پرداختیم

به گزارش ایلنا، منصور پورحیدی اظهار داشت: بیشتر اعضا معتقد بودند با برگزاری یک جلسه با وزیر ورزش می‌توانیم خیلی از مشکلات را حل و فصل کنیم.

عضو هیات‌مدیره استقلال در ادامه اظهار داشت: در جلسه امروز هیات‌مدیره درخصوص نقل و انتقالات و مسائل مالی باشگاه هم به صحبت پرداختیم تا استقلال بدون مشکل بتواند در ادامه لیگ ظاهر شود.

پورحیدری در ارتباط با انتخاب گودرزی به عنوان وزیر ورزش اعلام کرد: به هر حال من یک شناخت قدیمی از وی دارم. گودرزی را از وقتی دانشجو بود می‌شناسم. وی همیشه آدم مثبت و سالمی بودند. تحصیلات بالای وی و مدیریتی که تا پیش از این از خود نشان دادند، می‌تواند در موفقیت وی در وزارت ورزش تاثیرگذار باشد. امیدوارم رئیس‌جمهور محترم و دولت، گودرزی را خوب کمک و حمایت کنند تا بتواند با همدلی و همکاری مشکلات ورزش ایران را حل و فصل کرد.

وی در ادامه درخصوص اینکه آیا امکان خصوصی شدن باشگاه استقلال و پرسپولیس با تصمیم گودرزی وجود دارد، گفت: باید ببینیم نقطه نظرات وی چه طور است. به هر حال گودرزی یک فرد تحصیلکرده و با مدیریت است و می‌تواند در این زمینه بهترین تصمیم را بگیرد. امیدواریم با درایت وی بتواند خیلی از مشکلات ورزش ایران را حل کرد.

پورحیدری در پایان در خصوص پیوستن محسن مسلمان به پرسپولیس گفت: از اول هم صحبت حضور این بازیکن در پرسپولیس بود و ما به دنبال جذب وی نبودیم. کادرفنی استقلال تاکید بر این دارند که تیم در دو - سه پست یارگیری کند و به همین دلیل ما نمی‌خواهیم بازیکنانی که نیازی به جذب آنها نداریم را به خدمت بگیریم.

استقلال استقلال و پرسپولیس ایران پرسپولیس دانشجو دولت رئیس جمهور مسلمان مشکلات وزارت ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر