کد خبر: 122230 A

نقل و انتقالات نیم فصل فوتبال؛

بازار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر به روزهای داغ خود نزدیک می‌شود.

بازار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر به روزهای داغ خود نزدیک می‌شود.

به گزارش ایلنا، با پایان نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور مدیران و سرمربیان باشگاه‌ها به دنبال صید ستاره‌ها در بازار نقل و انتقالات هستند و همین امروز هم تاکنون سه انتقال صورت گرفته که حاتمی، رحمتی و انصاری تیم‌های خود را تغیر دادند.

رحمتی مسی شد

هافبک سابق سایپا و استقلال راهی مس کرمان شد تا زیر نظر پرویز مظلومی به فوتبال خود ادامه بدهد. کیانوش رحمتی که در سایپا نیز به نیمکت‌نشین تبدیل شده بود تصمیم گرفت تیم خود را تغییر دهد و به مسی پیوست که سرمربی سابق خود هدایتش را بر عهده دارد. قرارداد رحمتی ۶ ماهه است.

حاتمی شاگردا دایی شد

فرزاد حاتمی مدافع ناراضی فولادی‌ها در حالیکه زمزمه‌های بازگشتش به استقلال به گوش می‌رسید به یک‌باره در چرخشی عجیب سر از تیم علی دایی درآورد تا این بار با لباس سرخ‌ها در میادین ظاهر شود و به جمع بازیکنانی بپیوندد که سابقه سرخابی شدن را دارد. قراردادی حاتمی ۶ ماهه است.

انصاری مسافر تبریز شد

بازیکن تبریزی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز به گسترش فولاد پیوست. جابر انصاری، مهاجم ریز نقش تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز، با عقد قرارداد رسمی به جمع شاگردان رسول خطیبی ملحق شد. گفتنی ست، تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز برای حضور هرچه آماده تر در نیم فصل دوم لیگ برتر فصل سیزدهم، پیش از این نیز سید محسن حسینی از تراکتورسازی، فردین عابدینی از استقلال تهران، مصطفی اکرامی از ذوب آهن اصفهان و یوسف سیدی از ذوب آهن اردبیل را جذب کرده بود و جابر انصاری، پنجمین خرید نیم فصل آبی پوشان تبریز محسوب می شود.

استقلال باشگاه های کشور رقابت های لیگ برتر سایپا فوتبال لیگ برتر مس کرمان نیم فصل نیم فصل دوم تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر