کد خبر: 122304 A

مجلس من را فرا بخوانند می‌روم؛

اگر هم تماس گرفته شود با کمال میل حاضرم به مجلس شورای اسلامی بروم و با نمایندگان محترم مجلس درباره هر مسئله مرتبط با فوتبال و به سوالات نمایندگان محترم مجلس پاسخ دهم.

رئیس فدراسیون فوتبال خبر صدور حکم ۶ ماه محرومیت برای علی دایی را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان در این باره گفت: در یکی دو روز گذشته خبرهایی مبنی بر صدور حکم ۶ ماه محرومیت برای سرمربی تیم پرسپولیس منتشر شده و حتی اعلام شده این حکم در اتاق کار رئیس فدراسیون قرار دارد، اما باید بگویم اصلا چنین حکمی صادر نشده است. این‌گونه خبرسازی‌ها به نفع فوتبال کشور نیست و در روزهایی که فوتبال ایران با صعود تیم ملی به جام جهانی و جام ملت‌های آسیا، درخشش تیم ساحلی در جام بین قاره ای، کسب بهترین امتیازها برای فوتبال ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا و بدست آوردن ۴ سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان روزهای خوشی را پیگیری می‌کند متشنج کردن فضا با چنین خبرسازی‌های مطمئنا مفید نخواهد بود.

وی درباره خبر دعوت شدنش به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: در خبر دیگری آمده بود کمیسیون اصل ۹۰ از بنده دعوت کرده‌اند تا به مجلس بروم و درباره برخی از مسائل فوتبال بحثو بررسی‌های انجام دهیم. باید بگویم تاکنون در این باره با من تماسی گرفته نشده اما اگر هم تماس گرفته شود با کمال میل حاضرم به مجلس شورای اسلامی بروم و با نمایندگان محترم مجلس درباره هر مسئله مرتبط با فوتبال و به سوالات نمایندگان محترم مجلس پاسخ دهم.

کفاشیان عنوان کرد: خوشبختانه بازی مقابل لبنان با تدبیر کنفدراسیون فوتبال آسیا، ناظر بازی و نیروهای امنیتی و ارتش لبنان به خوبی انجام شد و بدون هیچ مشکلی برای کاروان تیم ملی این بازی به پایان رسید. در هر حال با توجه به انفجار مقابل سفارت ایران و به شهادت رسیدن رایزن فرهنگی ایران و مردم بیگناه لبنان می خواستیم تا این بازی به احترام عزای این عزیزان برگزار نشود. کاروان ایران در راه بازگشت به کشور است و بامداد فردا وارد تهران می شود.

ایران پرسپولیس جام ملت های آسیا صعود تیم ملی به جام جهانی علی دایی فوتبال فوتبال ایران کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی نیروهای امنیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر