کد خبر: 122362 A

تمرین استقلال با ۸ بازیکن؛

خسرو حیدری بعد از چند هفته غیبت در تمرین استقلال حضور پیدا کرد تا رفع آسیب‌دیدگی‌ و حضور او در تمرین خوشحالی هواداران حاضر در کمپ را فراهم کند.

در حالی‌که تمرین تیمی امروز استقلال تعطیل بود، با نظر کادر فنی چند بازیکن تیم برای کسب آمادگی بیشتر بدنی در کمپ حضور پیدا کرده و به انجام تمرینات کششی و دویدن دور زمین پرداختند

به گزارش ایلنا، سیاوش اکبرپور، خسرو حیدری، هاشم بیگ‌زاده، احمد جمشیدیان، ‌ محمدمهدی نظری، مهرداد اولادی، بوبکر کبه و ایمان باصفا بازیکنانی بودند که با تصمیم کادر فنی استقلال امروز در تمرین شرکت کردند. خسرو حیدری بعد از چند هفته غیبت در تمرین استقلال حضور پیدا کرد تا رفع آسیب‌دیدگی‌ و حضور او در تمرین خوشحالی هواداران حاضر در کمپ را فراهم کند.

امیر قلعه‌نویی در تمرین حضور نداشت، اما بقیه اعضای کادرفنی همگی در تمرین حضور داشتند. منصور پورحیدری بعد از ۲۰ دقیقه حضور در تمرین، کمپ را ترک کرد. خسرو حیدری و کبه زیرنظر حاج‌قاسم به تمرینات اختصاصی پرداختند.

سیاوش اکبرپور و مهرداد اولادی زودتر از بقیه نفرات تیم تمرین را ترک کردند. این دو بازیکن بعد از ۳۰ دقیقه تمرین راهی منزل شدند. خسرو حیدری و هاشم بیگ‌زاده با توصیه کادرفنی بعد از پایان تمرین به استخر و سونا رفتند.

آسیب دیدگی استقلال امیر قلعه نویی زمین قلعه نویی تمرین غیبت بازیکن حیدری خسرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر