کد خبر: 122363 A

با حکم فتح‌الله‌زاده؛

فتح‌الله‌زاده با حضور در منزل غلامحسین مظلومی حکم معاونت فنی باشگاه استقلال را به وی اهدا کرد.

علی فتح‌الله‌زاده با حضور در منزل غلامحسین مظلومی حکم معاونت فنی باشگاه استقلال را به وی اهدا کرد.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل باشگاه استقلال به همراه علی جباری، علی امیری و سیدمهدی علوی در منزل مظلومی حضور پیدا کرد و ضمن آرزوی بهبودی کامل برای این پیشکسوت حکم معاونت فنی باشگاه استقلال را به وی اهدا کرد.

در متن این حکم آمده بود: با عنایت به الطاف بی‌کران الهی و نظر به تجربیات، توانمندی‌ها و شایستگی‌های‌تان جنابعالی را به سمت معاونت فنی باشگاه فرهنگی و ورزشی باشگاه استقلال منصوب می‌نمایم. امید است با اتکا به خداوند متعال و به کارگیری از تجربیات خود در این امر خطیر موفق و مؤید باشید.

همچنین غلامحسین مظلومی درخصوص ملاقات فتح‌الله‌زاده و اهدای حکم معاونت فنی باشگاه استقلال به وی اظهار داشت: ‌ فتح‌الله‌زاده طی این مدت خیلی به من لطف داشته و همیشه جویای احوالم بوده است. دستش درد نکند با اهدای حکم معاونت فنی باشگاه استقلال من را بار دیگر شرمنده خود کرد. مسئولیت سنگینی را عهده‌دار شدم و امیدوارم با کمک دیگر دوستان خوبم بتوانم به استقلال کمک کنم. هر وقت استقلال از من بخواهد به باشگاه می‌روم تا بتوانم در خدمت تیم محبوبم باشم و به تیم کمک کنم.

مظلومی در خصوص شرایط خود اعلام کرد: خوشبختانه خیلی بهتر شدم و با دعای خیر مردم به بهبودی نسبی رسیدم. مردم و طرفداران استقلال بدانند حالم خیلی بهتر شده و ان‌شاءا… با قدرت تمام در خدمت باشگاه استقلال هستم.

استقلال باشگاه استقلال فتح الله زاده معاون حکم مظلومی فنی منزل معاونت غلامحسین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر