کد خبر: 122819 A

جوانان به هماهنگی بیشتری احتیاج دارند؛

برنامه‌ای مدون را هم برای تیم ملی جوانان تدوین کرده‌ایم که به محض بازگشت به فدراسیون و کمیته جوانان ارائه خواهیم داد.

مدیر فنی تیم ملی فوتبال جوانان درباره آخرین وضعیت تیم ملی جوانان در اردوی ایتالیا به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی مهدوی‌کیا درباره دو بازی دوستانه تیم ملی جوانان در ایتالیا گفت: خوشبختانه اردوی خوبی در ایتالیا داشتیم و دو بازی دوستانه بسیار خوب مقابل دو تیم ایتالیایی برگزار کردیم و با یک پیروزی و یک شکست به تهران بازمی‌گردیم. در بازی اول مقابل ایتالیا در دو نیمه بازی، با دو تیم متفاوت بازی کردیم که در نیمه اول تیم زیر۲۰ سال و در نیمه دو تیم ۲۱ سال مقابل جوانان ایران قرار گرفتند. با توجه به اینکه آنها در نیمه دوم ۱۱ نفرشان را عوض کردند، ما چون با ۱۷ بازیکن به ایتالیا رفته بودیم امکان عوض کردن بازیکنان را نداشتیم و با تلفیقی از نفرات فیکس و ذخیره به میدان رفتیم.

وی ادامه داد: با توجه به اختلاف سنی دو - سه ساله بازیکنان ایتالیا در نیمه دوم، کار برای بازیکنان ایرانی کمی سخت شد. در هر صورت بازی بسیار خوبی بود و نقاط ضعف تیم ملی جوانان شناخته شد. البته نباید فراموش کرد این بازیکنان مدت زیادی نیست که کنار هم بازی می‌کنند و پس از سه بازی مقابل تاجیکستان، لبنان و عربستان و یک بازی دوستانه مقابل باشگاه دارایی تهران، این پنجمین بازی آنها بود. در بازی دوم مقابل پادووای ایتالیا که یک تیم بزرگسال و لیگ چهارمی ایتالیا بود بازیکنان بهتر کار کردند و توانستیم ۲ بر صفر به پیروزی برسیم. البته بازی در یک زمین گلی و هوای بارانی انجام شد و بازی فیزیکی و بسیار خوبی بود.

مهدوی‌کیا در ادامه گفت: به هر جهت تیم ملی جوانان به هماهنگی بیشتری احتیاج دارد و باید بیشتر کنار هم باشند و با هم تمرین کنند و بازی‌های دوستانه داخلی و خارجی داشته باشند که در آینده مطمئنا تیم ملی جوانان وضعیت بهتری پیدا می‌کند و هماهنگ‌تر می‌شود. برنامه‌ای مدون را هم برای تیم ملی جوانان تدوین کرده‌ایم که به محض بازگشت به فدراسیون و کمیته جوانان ارائه خواهیم داد.

وی در پایان درباره دعوتش به مراسم بهترین‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: به عنوان سفیر فوتبال پایه کنفدراسیون فوتبال آسیا به این مراسم دعوت شده‌ام و از رم به کوالالامپور می‌روم و در مراسم شرکت می‌کنم و صبح چهارشنبه به تهران برمی‌گردم و به شرکت و به بازی منتخب پیشکسوتان پرسپولیس و میلان ایتالیا می‌رسم و در این بازی حضور پیدا خواهم کرد.

ایران بازی پرسپولیس پیشکسوتان تیم ملی تیم ملی فوتبال زمین فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا مهدی مهدوی کیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر