کد خبر: 122823 A

اردوی استعدادیابی را برگزار می‌کنیم؛

برنامه‌ریزی اردوهای داخلی و خارجی را به فدراسیون و کمیته جوانان ارائه خواهیم داد تا با بهترین آمادگی به رقابت‌های نهایی آسیا در میانمار برویم.

سرمربی تیم ملی جوانان درباره عملکرد تیم ملی جوانان در اردوی ایتالیا به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، به گزارش ایلنا، علی دوستی‌مهر در این باره گفت: خوشبختانه اردوی بسیار خوبی در ایتالیا داشتیم و به ارزیابی نفراتی که در اختیارمان بود رسیدیم. البته دیروز بازی دوم مقابل پاددوای ایتالیا را که یک تیم بزرگسال بود را بردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری را به ثمر برسانیم. یک بازی فیزیکی خوب در شرایط آب و هوایی بارانی برگزار شد و بازیکنان توانستند به خوبی تاکتیک‌های ما را پیاده کنند.

دوستی‌مهر ادامه داد: در هر حال پخش زنده فوتبال تیم ملی جوانان ایتالیا و ایران از یکی از معتبرترین شبکه‌های ورزش اروپا و جهان نشان می‌دهد فوتبال ایران برای ایتالیایی‌ها در همه رده‌های اهمیت دارد. اتفاقا در یکی - دو روز گذشته در ایتالیا بحثبازی فوتبال ساحلی تیم ملی و ایتالیا بود و حتی این بازی از شبکه رای‌اسپورت پخش شد که خوشبختانه با پیروزی ایران همراه بود که جا دارد همین جا از طرف تیم ملی جوانان صعود تیم ملی فوتبال ساحلی به فینال رقابت‌های بین قاره‌ای را تبریک بگویم. برنامه‌ریزی اردوهای داخلی و خارجی را به فدراسیون و کمیته جوانان ارائه خواهیم داد تا با بهترین آمادگی به رقابت‌های نهایی آسیا در میانمار برویم.

سرمربی تیم ملی جوانان در پایان گفت: فردا به ایران بازمی‌گردیم و طی جلسه‌ای که خواهیم داشت اردوی استعدادیابی را با هماهنگی فدراسیون و کمیته جوانان برگزار می‌کنیم تا همه بازیکنان رده سنی جوانان کشور را ببینیم و بهترین‌ها را برای تقویت تیم ملی فوتبال جوانان انتخاب کنیم.

ایتالیا ایران بازی تیم ملی تیم ملی فوتبال جهان رقابت شرایط آب و هوایی فوتبال فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر