کد خبر: 123047 A

با یک هافبک برزیلی توافق کرده‌ایم؛

طی لیستی آنچه ‌قلعه‌نویی از من خواستند جذب یک هافبک طراح و یک دفاع راست بود که با هافبک وسط برزیلی تقریباً تمام کردیم و ان‌شاءالله به زودی به جمع ما اضافه می‌شود.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد که مصمم هستیم در این فصل لیگ قهرمانان آسیا بهتر از سال گذشته عمل کنیم.

به گزارش ایلنا، علی فتح‌الله‌زاده در ارتباط با منتظری گفت: در مورد این قضیه قبلا هم با او صحبت کردیم و باز هم صحبت می‌کنیم و به توافق می‌رسیم. ان‌شاءالله پژمان در استقلال می‌ماند و جای دیگری نمی‌رود.

او درباره انتخاب معاونان جدیدش اظهار داشت: این عزیزان جدیداً به جمع ما اضافه نشده‌اند و اتفاق جدیدی صورت نگرفته است. فقط این مسئله در مورد آقای ساعدی صدق می‌کند ایشان از همکاران خوشفکر و نیکنام ما در عرصه مدیریت هستند که قبلاً هم با وی کار کرده‌ام. ساعدی آدم بسیار امینی است و به همین دلیل وی را به عنوان سخنگو و مشاور خود در باشگاه استقلال انتخاب کردم.

مدیرعامل استقلال در ادامه درباره بازگشت علی نظری به عنوان قائم‌مقام باشگاه استقلال هم صحبت و تصریح کرد: ‌ در مورد نظری هم باید بگویم با وی سال‌ها کار کردیم. او به دلیل مسائل کاری و شخصی و مشکلاتی که داشت باید در برهه‌ای از زمان از جمع ما جدا می‌شد تا به آنها رسیدگی کند. دراین‌باره با من هم صحبت کرده و از بنده مرخصی گرفته بود که البته مرخصی‌اش از دو - سه ماه هم بیشتر شد. فکر کردم مرخصی او تا به این زمان کافی است و همان‌طور که قبلاً به عنوان قائم‌مقام در باشگاه استقلال فعالیت می‌کرد الان هم در این پست به فعالیت خود ادامه می‌دهد. در واقع نظری از استقلال جدا نشده بود که بخواهد برگردد.

فتح‌الله‌زاده در ادامه اظهار کرد: بهرام امیری هم مشاور من بود و خیلی وقت پیش برایش این حکم را صادر کرده بودم و در واقع مشاوری وی حکم جدیدی محسوب نمی‌شود. در مورد منزوی هم همین مسئله صدق می‌کند. وی مشاور عالی من بودند و حکم وی هم خیلی وقت‌ پیش صادر شده بود و موضوع جدیدی درمورد وی و بقیه معاونان جدید منهای آقای ساعدی وجود ندارد. به هر حال جام‌ باشگاه‌های آسیای ۲۰۱۴ نزدیک است و مصمم هستیم نتیجه ۲۰۱۴ حتی از ۲۰۱۳ هم برای باشگاه پرافتخار استقلال بهتر باشد و در این راه به همکاران با تجربه بیشتر نیاز داشتیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در باره خریدهای این تیم هم گفت: به اتفاق قلعه‌نویی جلسه‌ای داشتیم و طی لیستی آنچه ‌قلعه‌نویی از من خواستند جذب یک هافبک طراح و یک دفاع راست بود که با هافبک وسط برزیلی تقریباً تمام کردیم و ان‌شاءالله به زودی به جمع ما اضافه می‌شود. در مورد مدافع راست هم همچنان مذاکرات‌ ما ادامه دارد. علاوه بر اینکه این موارد بخش اصلی درخواست‌های کادرفنی بود دو مورد دیگر هم توسط قلعه‌نویی درخواست شد که به لطف خدا با آنها به توافق رسیدیم. بوبکر کبه و مهرداد اولادی بازیکنان بسیار خوبی هستند و مطمئناً آنها به خوبی در استقلال خواهند درخشید.

استقلال باشگاه استقلال فتح الله زاده قلعه نویی لیگ قهرمانان آسیا توافق تجربه همکاران برزیلی هافبک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر