کد خبر: 123088 A

به آینده پرسپولیس امیدوارتر شدم؛

سرمربی تیم ما احترام ویژه‌ای برای پیشکسوتان قائل است اما خب طبیعی است دغدغه اصلی‌اش بازی با تراکتورسازی باشد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: پس از برگزاری نشست با علی دایی، به آینده تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل دوم امیدوارتر شدم.

به گزارش ایلنا، نشست ویژه محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه و علی دایی ظهر امروز برگزار شد. در این نشست درباره نقل و انتقالات، میزان پرداختی‌ها به اعضای تیم و همچنین سایر برنامه‌های تیم فوتبال پرسپولیس مباحثی مطرح شده و تصمیماتی اتخاذ شد.

رویانیان درباره این جلسه به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: نشست بسیار خوبی بود و ما درباره مسائل مختلف با یکدیگر گفت‌وگو کرده و جوانب را بررسی کردیم. این نشست‌ها می‌تواند خروجی‌های بسیار خوبی داشته باشد و بسیاری از مشکلات را حل و فصل نماید. ما درباره نقل و انتقالات با یکدیگر صحبت کردیم و اینکه درباره جدایی یکی، دو بازیکن دیگر چه تصمیماتی اتخاذ شود. یکی از مباحثاین جلسه میزان پرداختی‌ها به بازیکنان و چگونگی پرداخت به اعضای تیم بود. در این‌باره همه جوانب را بررسی کردیم.

وی افزود: علی دایی قبل از شروع فصل و زمانی که تیم را می‌بستند، نقطه نظراتی داشتند و سیاست‌هایی را مد نظر قرار داده بودند و جمع‌بندی آنها این بود که تیم براساس ترمیم نقاط ضعف، پرهیز از هیاهو و جوانگرایی بسته شود. ما نسبت به فصل گذشته کاهش هزینه قابل توجهی داشتیم. دایی واقعا قبل از شروع فصل هوشیارانه عمل کرده و تیم را به گونه‌ای بسته‌اند که ماحصل آن صدرنشینی پرسپولیس و بازگشت تیم به روزهای اوج بود. در جلسه امروز نیز دایی نقطه نظرات و دیدگاه‌هایی داشتند و در مجموع به آینده تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل دوم امیدوارتر شدم.

رویانیان تصریح کرد: دایی توانسته تیم را به خوبی مدیریت کرده و مجموعه‌ای بسازد که نوید موفقیت می‌دهد. پرسپولیس راهش را پیدا کرده و جا دارد از حمایت همه جانبه هواداران که در نیم فصل اول مثل کوه پشت تیم بودند و حمایت‌های خود را تا دقیقه ۹۰ از تیم دریغ نکردند، تقدیر و تشکر کنیم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره حضور و یا عدم حضور علی دایی در دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس گفت: ما روز جمعه با تیم تراکتورسازی تبریز بازی مهمی را پیش رو داریم. این بازی ۶ امتیازی است و دایی طبیعی است که می‌خواهد تمرکز کافی و وافی برای بازی داشته باشد. دایی به همین دلیل نمی‌تواند روز پنجشنبه در استادیوم آزادی به میدان برود. جای او واقعا خالی است.

رویانیان خاطرنشان کرد: علی دایی آقای گل جهان و یکی از مفاخر فوتبال ایران است که همه دنیا او را می‌شناسند. کاش می‌توانستیم بازی را زمانی برگزار کنیم که دایی نیز آسوده خاطر بتواند در این بازی به میدان برود. سرمربی تیم ما احترام ویژه‌ای برای پیشکسوتان قائل است اما خب طبیعی است دغدغه اصلی‌اش بازی با تراکتورسازی باشد.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه گفت: ما درباره حضور کریم باقری در دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس با دایی صحبت کردیم و وی مخالفتی با حضور باقری ندارند و موافقت خود را به ما اعلام داشتند. بنده امیدوارم تیم فوتبال پرسپولیبس بتواند شروع موفقی در نیم فصل دوم داشته و بازی پرسپولیس با تراکتورسازی با حضور دوستداران تیم تراکتورسازی یکی از بازی‌های جذاب و البته بدون حاشیه این فصل باشد. هر دو تیم فوتبالی رو به جلو و هجومی را برگزار می‌کنند و چشم به امتیازات این بازی دارند و این، نوید برگزاری یک بازی تماشایی را می‌دهد.

بازی پرسپولیس پیشکسوتان تراکتورسازی تبریز فوتبال کاهش هزینه کریم باقری مشکلات نیم فصل اول تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر