کد خبر: 123090 A

جا باشم بدهکار پرسپولیس‌ام؛

ما با پرسپولیس به این نقطه رسیدیم و اگر احترامی بین مردم داریم به خاطر پرسپولیس بوده و من هر جا باشم حتی در تیم ملی، خودم را بدهکار پرسپولیس و مردم می‌دانم.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان گفت: از اینکه نام من در بازی با میلان به عنوان عضو کوچک خانواده پرسپولیس در کنار بزرگان تاریخ باشگاه قرار گرفته، افتخار می‌کنم. در چنین دیداری، هدف بازی کردن نیست، بلکه باید با هم بودن و با هم برای پرسپولیس بودن هدف باشد.

به گزارش ایلنا، مصطفی قنبرپور درباره دعوت شدن برای حضور در کنار تیم ستاره‌های پرسپولیس افزود: به نظرم برای چنین بازی‌هایی بازی کردن یا نکردن یک بحثثانویه است. آنچه اهمیت دارد دیدن دوستان خوب و تجدید خاطرات است. روح ورزش و چنین اقداماتی نزدیکی دل‌ها است. زبان ورزش این است که ما را به هم نزدیک کند، بهانه‌اش هم این بار بازی میلان است. اگر قرار باشد از هم دور یا ناراحت بشویم از اصل قضیه دور شده‌ایم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران خاطرنشان کرد: از اینکه علی آقا پروین من را به عنوان بازیکن سابق و عضو کوچک خانواده بزرگ پرسپولیس قابل دانستند و نام من را در کنار بزرگان و بنیانگذاران پرسپولیس قرار دادند، تشکر و احساس غرور می‌کنم. بابت این رویداد البته باید از حمید استیلی هم قدردانی کنم، همچنین از محمد رویانیان که دردسرهای چنین کار بزرگی را به جان خریدند تا کار قشنگی انجام شود، باید تقدیر کرد.

وی ادامه داد: حالا که بحثاین بازی مطرح شده، وظیفه خودم می‌دانم از بزرگانی چون پرویز دهداری، محراب شاهرخی، صفر ایرانپاک، فریبرز مرادی، ناظم گنجاپور، مجید سبزی و دیگر عزیزانی که از دست دادیم یاد کنیم و به این بهانه قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: برای این بازی با تمام وجود و هر طور که صلاح دانسته شود در خدمت پرسپولیس خواهم بود. ما پرسپولیسی‌ها، همه دینی به گردن داریم. پرسپولیس به گردن ما حق دارد. ما با پرسپولیس به این نقطه رسیدیم و اگر احترامی بین مردم داریم به خاطر پرسپولیس بوده و من هر جا باشم حتی در تیم ملی، خودم را بدهکار پرسپولیس و مردم می‌دانم.

قنبرپور که به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان زیر ۱۶ سال انتخاب شده، درباره برنامه‌های خود در این تیم ادامه می‌دهد: از رده نونهالان و تیم ملی زیر ۱۳ سال کارم را به عنوان سرمربی شروع کردم و بعد رده‌های ۱۴ سال و ۱۵ سال را بر عهده گرفتم. چندی پیش هم با تیم ملی نوجوانان صعود مقتدرانه‌ای داشتیم و خیلی از بچه‌های تیم نوجوانان جام جهانی که توسط آقای دوستی‌مهر هدایت شد، محصول سال‌های گذشته بودند. در واقع یک ساختاری وجود دارد و می‌خواهیم تیمی بسازیم که تیم آینده جوانان ایران را تشکیل بدهد و قابلیت ارتقاء تا سطح حضور در تیم ملی بزرگسالان را داشته باشند.

ایران بازی پرسپولیس تیم ملی تیم ملی فوتبال جام جهانی خانواده سرمربی تیم ملی فوتبال پرسپولیس نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر