کد خبر: 123104 A

جای چند نفر از بزرگان خالی بود؛

این بازی می‌تواند بهانه‌ای باشد برای همدلی و اتحاد هرچه بیشتر پیشکسوتان. پرسپولیس متعلق به پیشکسوتان و هواداران است و امیدوارم بازی بسیار خوبی را شاهد باشیم.

سرمربی تیم ستارگان پرسپولیس گفت: فکر نمی کردم برخی بازیکنان تا این حد آماده باشند.

به گزارش ایلنا، علی پروین پس از برگزاری اولین تمرین تیم ستارگان پرسپولیس به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: پیشکسوتان استقبال بسیار خوبی از این تمرین داشتند. هواداران زیادی نیز به ورزشگاه کارگران آمده بودند و نشان دادند روز پنجشنبه استقبال باشکوهی از این بازی خواهد شد.

وی تاکید کرد: برخی پیشکسوتان که برای بازی انتخاب شده‌اند بر خلاف تصور ما آماده نبودند و ظاهرا مصدومیت‌هایی داشتند. برخی نیز آمادگی بسیار خوبی داشتند. ما سعی می‌کنیم بدون تعارف نفراتی را انتخاب کنیم که آمادگی نسبی داشته باشند.

سرمربی پیشکسوتان پرسپولیس همچنین متذکر شد: خوشبختانه همه پیشکسوتان این موضوع را درک کرده‌اند و اینکه چه نفراتی بازی کنند و چه نفراتی بازی نکنند یک موضوع اصلی نیست، بلکه این بازی می‌تواند بهانه‌ای باشد برای همدلی و اتحاد هرچه بیشتر پیشکسوتان. پرسپولیس متعلق به پیشکسوتان و هواداران است و امیدوارم بازی بسیار خوبی را شاهد باشیم.

گفتنی است، اولین تمرین تیم ستارگان پرسپولیس ساعت ۱۵ عصر امروز در ورزشگاه شماره ۲ کارگران برگزار شد. نفراتی که برای این تمرین دعوت شده بودند در رختکن حاضر شده و لباس های تمرینی به آنها تحویل داده شد. تعداد زیادی از پیشکسوتان دهه ۴۰ و ۵۰ که به علت شرایط سنی قادر به بازی کردن نیستند در کارگران حضور یافته و در کنار تیم بودند. همچنین نزدیک به ۴۰ نفر از بازیکنان در تمرین حضور یافته و زیر نظر علی پروین پس از گرم کردن و دویدن در ۴ گروه به فوتبال درون تیمی پرداختند.

تمرین یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۵ در زمین شماره یک کارگران برگزار خواهد شد و نفرات نهایی از سوی علی پروین سرمربی تیم اعلام خواهند شد.

بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس پیشکسوتان زمین علی پروین فوتبال تمرین ستارگان تعارف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر