کد خبر: 127086 A

می‌توانیم از این گروه صعود کنیم؛

کی‌روش اعلام کرد صعود از این گروه توهم است، بالاخره او یک مربی حرفه‌ای است و نباید توقعات را بالا ببرد، اما حرف‌های او ۲ جانبه است…

مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: قبل از قرعه‌کشی جام‌جهانی هم گفته بودم که اگر با تیم‌های قوی بیفتیم؛ خوب است.

ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: چند روز قبل هم گفته بودم که در جام‌جهانی با تیم‌های قوی بیفتیم؛ بهتر است. الان هم در یک گروهی افتاده ایم که توانایی‌های فوتبال ما را با کی‌روش نشان می‌دهد شاید صعود از این گروه آسان نباشد چون آرژانتین ۲ دوره قهرمان جهان شده جز بهترین تیم‌های دنیا است و اگر بتوانیم با تدبیر و تاکتیک‌های مناسب امتیازات را بگیریم می‌توانیم از این گروه صعود کنیم.

وی افزود: الان توقعات را از تیم ملی بالا نبریم. الا ن همه حرف از صعود از آن گروه را می‌زنند، اما اگر صعود نکنیم یعنی ضعیف از آن تیم‌ها بوده‌ایم و اگر صعود کردیم باید بگوییم که فوتبال ما مثل والیبال و بسکتبال ایران پیشرفت کرده، البته فوتبال ما پیر است و آینده نگری نکرده‌ایم ببینم نسبت به دوره‌های قبل بهتر شده‌ایم یا نه، اینجا آزمون خوبی است و با ۳ تیم متفاوت بازی داریم و نباید توقعات را بیش از حد بالا ببریم.

ابراهیمی در پایان گفت: کی‌روش اعلام کرد صعود از این گروه توهم است، بالاخره او یک مربی حرفه‌ای است و نباید توقعات را بالا ببرد، اما حرف‌های او ۲ جانبه است، یعنی اگر صعود کردیم، تعجب نکنید و اگر صعود نکردیم هم ناراحت نشوید، اما اینجا یک آزمایش بسیار خوب برای فوتبال ما است.

آرژانتین ایران بازی بسکتبال تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی جهان فوتبال والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر