کد خبر: 127362 A

برخورد هواداران استقلال خیلی‌خوب بود؛

جام‌حذفی همیشه سختی خاص خودش را دارد چراکه تیم‌ها با انگیزه‌ای مضاعف به مصاف حریفان خود می‌آیند. از این‌رو ما کاسپین را دست‌کم نمی‌گیریم

مدافع جدید استقلال آماه است که مقابل کاسپین قزوین نخستین بازی خود را برای تیم آبی‌پوش پایتخت انجام دهد.

به گزارش ایلنا، مجید غلام‌نژاد درخصوص بازی تیمش مقابل کاسپین قزوین گفت: جام‌حذفی همیشه سختی خاص خودش را دارد چراکه تیم‌ها با انگیزه‌ای مضاعف به مصاف حریفان خود می‌آیند. از این‌رو ما کاسپین را دست‌کم نمی‌گیریم تا ان‌شاءا… با ارائه یک بازی خوب بتوانیم به برتری برسیم.

وی درخصوص اینکه خود در این بازی به میدان می‌رود یا نه گفت: اگر کادر فنی صلاح بداند در دیدار با کاسپین برای استقلال به میدان می‌روم و سعی می‌کنم بهترین بازی‌ام را برای استقلال انجام دهم.

غلام‌نژاد در ارتباط با شرایط حضور در استقلال گفت: خدا را شکر برخورد هواداران استقلال با من خیلی خوب بود و استقبال خوبی از من داشتند، البته با جو استقلال هم ناآشنا نبودم. من با خیلی از بازیکنان تیم قبلاً همبازی بودم و به همین دلیل از روز اول حضور در استقلال احساس خیلی خوبی داشتم.

وی در پایان گفت: بچه‌های تیم هم خیلی کمکم کردند تا روزهای اول حضورم در استقلال اصلاً احساس غریبی نکنم و باانگیزه بالا، خود را برای به میدان رفتن برای تیمم آماده کنم. امیدوارم بتوانم بهترین بازی‌ها را برای استقلال انجام دهم و رضایت هواداران را به سوی خود جلب کنم.

استقلال بازی پایتخت جام حذفی شکر هواداران مصاف انگیزه کاسپین غلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر